POLITYKA

Jak oni nienawidzą życia. Konserwatywny rząd będzie dopłacał kobietom, by mogły zabić swoje dzieci

Przerażające, że można aż tak nienawidzieć dzieci, by dopłacać kobietom, które chcą je zabić. A jednak taką właśnie decyzje podjęły brytyjskie, rzekomo konserwatywne, władze.

Tak, tak. W Wielkiej Brytanii właśnie podjęto decyzję, zgodnie z którą, 1.400 funtów otrzymają kobiety z Irlandii Północnej, które będą chciały zabić swoje dziecko. Po co? Bowiem w Irlandii Północnej aborcja jest nielegalna, a Wielka Brytania chce, by i tak te dzieci zginęły, więc dopłaca kobietom, które ich nie chcą, by mogły je zabić w brytyjskich klinikach. 

 

Przerażające, że można aż tak nienawidzieć życia, że można aż tak nienawidzieć człowieka, by dopłacać, by go zabić. Ale nie powinno dziwić, że robi to Partia Konserwatywna, bowiem tak się składa, że także Margaret Thatcher była zwolenniczką aborcji. 

 

Nie ulega też wątpliwości, że to nie jest tylko ludzka sprawa, ale szatańska. I wiecie co, cieszę się, naprawdę się cieszę, że żyję w kraju, w którym państwo dopłaca rodzinom, byle dzieci urodziły. Także te chore. I mam nadzieję, że już niebawem uda się zablokować zabijanie niepełnosprawnych.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

To już przegięcie! Zobacz, jaki obrazek z Jarosławem Kaczyńskim dała holenderska gazeta

Muzułmanie prześladują nas WSZĘDZIE! Europa, Azja, Afryka są systematycznie atakowane przez islam

Nie żyje Longin Komołowski. Miał 68 lat

Redakcja malydziennik
Ładuję....