POLITYKA

Jak daleko nam do prawdy o Magdzie Żuk? Właśnie pojawiły się nowe informacje!

Śmierć Magdaleny Żuk skojarzono ze sprawą śmierci polskiej modelki Karoliny Kaczorowskiej. Na początku śledztwa prokuratura wykluczyła takie powiązanie, teraz obie sprawy zaczynają się łączyć.

30-letnia Karolina Kaczorowska została znaleziona 18 stycznia 2016 roku w swoim pokoju w hotelu w Karpaczu. Ponieważ nie znaleziono dowodów na to, że do jej śmierci mogły się przyczynić osoby trzecie, śledztwo umorzono.

 

Dziś prokuratura w oświadczeniu opublikowanym przez siostrę Magdaleny Żuk pisze: "Dopiero po zapoznaniu się z tłumaczeniem ww. dokumentów będzie można ocenić, czy stanowią one realizację wszystkich wniosków o pomoc prawną, a jeżeli tak, zostaną one przekazane biegłym z Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, którzy zapoznają się z nimi przed wydaniem opinii z sekcji zwłok Magdaleny Ż. przeprowadzonej w Polsce”.

 

W trakcie śledztwa przesłuchano 100 świadków, trwa zabezpieczenie materiałów elektronicznych oraz tłumaczenie dokumentów z języka egipskiego. Co pod oświadczeniem prokuratury w sprawie śmierci Żuk napisała jej siostra? "Czyli jeszcze trochę poczekamy", napisała Ania.

 

Jeszcze kilka dni temu mówiło się, że wyniki sekcji zwłok poznamy w czerwcu, ale teraz wiele wskazuje na to, że ta sprawa tak szybko nie zostanie wyjaśniona.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Dezinformacja – tajna broń do walki z Polską i innymi. Ministrowie ostrzegają!

Redakcja malydziennik

Polska staje się potęgą! Niemcy chcą włączyć Polskę do osi berlin-paryż! SUKCES?

Redakcja malydziennik

Czy Terlikowski naprawdę nie lubi zwierzątek? ZOBACZ ODPOWIEDŹ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....