POLITYKA

"Ja pier***", czyli co naprawdę powiedziała teściowa Marcina P. oprócz "nie odpowiem na to pytanie"

W poniedziałek przed komisją ds. Amber Gold zeznawała Danuta Jacuk-Plichta, teściowa Marcina P. Zamiast jednak konkretów komisja mogą usłyszeć jedynie "nie odpowiem na to pytanie".

Kobieta zeznając przed komisją śledczą ds. zbadania sprawy Amber Gold nie chciała odpowiedzieć na zadawane pytania. Wcześniej mogła jednak odmówić składania zeznań, ale powiedziała, że nie zrozumiał tego, bo przewodnicząca komisji Małgorzata Wasserman za szybko je przeczytała.

 

Danuta Jacuk-Plichta uzasadniała odmowę odpowiedzi próbą chronienia siebie i jej bliskich. Mikrofony na sali są jednak tak czułe, że dziennikarze Wiadomości TVP dotarli do innych zdań, niesłyszalnych dla śledzących relację na żywo.

 

"Czy pani uzyskała złoto z Amber Gold" – padło pytanie od komisji. W odpowiedzi kobieta powiedziała: "nie odpowiem na to pytanie", a następnie, do siebie dodała "ja pier***, co ten człowiek nawyprawiał?" W dalszej części odmówiła także informacji na temat pochodzenia pieniędzy na jej koncie "nie odpowiem na to pytanie, Matko Boska…". Próbowała także zadać pytanie do swojego adwokata: "co tam się działo?"

 

Kobieta była przez całe przesłuchanie zdenerwowana i nie przekazał komisji żadnych informacji.

Źródło: tvp.pl

Komentarze

Zobacz także

GENIALNE życzenia ambasadorów amerykańskich dla Polaków! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Możemy spać spokojnie! Unijne sankcje prawie niemożliwe do zastosowania

Redakcja malydziennik

Tajemnicza śmierć! W jednym z mieszkań strażacy natknęli się na przerażający widok!

Redakcja malydziennik
Ładuję....