WYDARZENIA

Istne szaleństwo! Właśnie powitali na świecie swoje 20 dziecko! Planują kolejne?

Największa brytyjska rodzina jest jeszcze większa! Właśnie na świat przyszedł Archie Rowan Radford.

Tym samym chłopczyk dołączył do 19 braci i sióstr:  Chrisa (28 lat), Sophie (23), Chloe (22), Jack (20), Daniel (18), Luke i Millie (16), Katie (14), James (13), Ellie (12), Aimee (11), Josh (10), Max (8), Tillie (7), Oscar (5), Casper (4), Hallie (2) i Phoebe (13 miesięcy)

 

Kiedy Sue Radford była w dziewiątej ciąży, Noel poddał się zabiegowi wazektomii, ale z czasem poprosił lekarzy o ponowne połączenie nasieniowodów. Mężczyzna zapowiedział, że kolejnego zabiegu nie planuje. 

 

Po narodzinach 20 dziecka para oficjalnie zapowiedziała, że to ich ostatni potomek. 42-letnia matka dzieci, Sue, mówi: „Dziwne, że nie będę mieć więcej dzieci. Nasza córka Chloe powiedziała mi, że we mnie wierzy. Kilka razy już zapowiadałam, że to koniec, ale potem zawsze na świat przychodziły kolejne dzieci. Tym razem to już jednak definitywny koniec”. 

 

"Oboje czujemy, że to jest to. Trochę nam smutno, ale z drugiej strony, możemy teraz tylko cieszyć naszymi dziećmi" – mówi Noel. 

 

Rodzina mieszka w domu z dziesięcioma sypialniami i posiada 15-osobowy minivan, który i tak nie może już pomieścić naraz wszystkich dzieci.

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Morderca Pawła Adamowicza pobity. Służbom grożą wyroki

Redakcja malydziennik

Dziwna postać na niebie w miasteczku Kitwe. APOKALIPSA?

Papież Franciszek powiedział co będzie robił po swojej rezygnacji

Piotr Karwowski
Ładuję....