CYWILIZACJA

Islamista chciał zamordować małego księcia Jerzego! !

 

Nauczyciel w jednym z brytyjskich meczetów, Husnain Rashid chciał zamordować syna księcia Wilhelma i księżnej Kate, Jerzego. Fanatyk państwa islamskiego namawiał innych terrorystów do mordowania brytyjskich dzieci.

 

32-letni Husnain Rashid przyznał się dzisiaj w sądzie do namawiania do zabicia księcia Jerzego, a także innych dzieci. Chciał, aby terroryści podawali im zatrute lody. Mężczyzna był nauczycielem w Meczecie Mohamadi w Nelson chciał zaatakować małego księcia Jerzego w prywatnej szkole, do której uczęszcza.  Na internetowym forum umieszczał szczegółowe informacje dotyczące swojej ofiary w tym zdjęcie, adres szkoły oraz sylwetkę zamachowca z podpisem: „Nawet rodzina królewska nie pozostanie sama”.

Jednak książę Jerzy nie był jedyną ofiarą zamachowca, ponieważ na jego liście znaleźli się także inni członkowie rodziny królewskiej. Ich nazwiska pojawiły się w „księdze terroru”, którą Rashid opublikował w Internecie. Początkowo mężczyzna twierdził, że jest całkowicie niewinny, ale ku zdziwieniu wszystkich dzisiaj przyznał się do zarzucanych mu czynów.

 

sks/Daily Mail

Komentarze

Zobacz także

Ekspert NATO: Cyberwojna trwa. Hakerzy atakują

Redakcja malydziennik

Jej odwaga zainspirowała miliony! Film „Moja miłość” niebawem w kinach. ZOBACZ ZWIASTUN!

Karambol pod Warszawą! Trwa akcja ratunkowa

Adam Gaafar
Ładuję....