CYWILIZACJA

Islam wyprzedza chrześcijaństwo. Niebawem stanie się największą religią świata!

Jeśli nic się nie zmieni, to już w roku 2070 muzułmanie będą największą wspólnotą religijną świata, wyprzedzając chrześcijan – wynika z raportu Pew Research Centre.

W badaniu zakłada się, że liczba muzułmanów wzrośnie w latach 2010 do 2050 o 73 procent, a w tym samym czasie chrześcijan przybędzie jedynie 37 procent. A to oznacza, że w roku 2070 muzułmanów będzie już więcej niż wszystkich chrześcijan razem wziętych. 

 

Z badań wynika także, że spadnie liczba ateistów i agnostyków, którzy stanowią obecnie 16.4 procenta populacji, w 2050 roku ma być ich zaś 13.2 procenta.

 

Skąd bierze się tak szybki przyrost muzułmanów? Odpowiedzi trzeba szukać w strukturze demograficznej. Otóż tak się składa, że średnio muzułmanin ma obecnie 23 lata, a statystyczny wyznawca innej religii 30. Młodzi muzułmanie wchodzą obecnie w wiek rozrodczy, a jako, że mają oni statystycznie dużo dzieci, to jest wysoce prawdopodobne, że będzie ich błyskawicznie przybywać. I to nawet, jeśli młode muzułmanki mają statystycznie mniej dzieci, niż ich matki.

 

Nie ulega także wątpliwości, że zarówno wysokie wskaźniki urodzeń, jak i imigracja sprawi, że znacząco zwiększy się populacja muzułmańska w Europie (obecnie 10 procent to muzułmanie), jak i w USA.

Źródło: Pew Research Center

Komentarze

Zobacz także

Kobieta, która miała dziesięć aborcji przyjechała do kliniki Planned Parenthood, by… I wtedy zdarzył się CUD! Niewiarygodna historia

UWAGA! Następuje niebezpieczna islamizacja … chrześcijaństwa!

Redakcja malydziennik

HIT INTERNETU! To, co robi ten facet jest SZOKUJĄCE! Właśnie TAK pracują IMIGRANCI (WIDEO)

Ładuję....