ARCHIWUM

ISIS zdradza cel kolejnego ataku!

Plakat z dżihadysty patrzącego na stadion i Leo Messi płaczący krwią – to nowe ostrzeżenie terrorystów. Na swoich propagandowych kanałach wskazali, co może stać się celem kolejnych zamachów – informuje „Daily Mail”.

Terroryści z ISIS poinformowali, że ich kolejnym celem będą mistrzostwa świata w piłce nożnej, które w 2018 roku odbywać się będą w aż 11 miastach. Na swoich stronach opublikowali plakaty z dźhadystą patrzącym na stadiom i piłkarzem Leo Messim płaczącym krwią. Obrazkom towarzyszy przerażające przesłanie:  "Niedługo terror ogarnie świat", "kara za wasze ataki będzie wymierzona na waszej ziemi" czy "niedługo ogień mudżahedinów was spali, tylko poczekajcie”.

 

To nie pierwsze groźby ISIS skierowane na piłkarski Mundial w Rosji. W zeszłym tygodniu propagandyści dżihadystów rozsyłali zdjęcia, które wskazywały, że celem kolejnych zamachów może być Donald Trump lub Władimir Putin. Specjaliści już wtedy ostrzegali, że nawiązanie do rosyjskiego prezydenta wskazuje właśnie na zagrożenie zamachami podczas Mistrzostw Świata – podaje "Daily Mail".

Źródło: dailymail.com, wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Dystynkcja pisowskich interesów jest prosta: awantura w Sejmie to działania naprawcze, ochrona życia, to nieodpowiedzialna nieroztropność

Redakcja malydziennik

Testament gekona, czyli jak Wałęsa odpadł od ściany

Redakcja malydziennik

„Ona prosiła Pana, by wziął jej życie, a zachował jej brata”. Wielka tajemnica Benedykta XVI

Redakcja malydziennik
Ładuję....