CYWILIZACJA

ISIS zapowiada: w te święta na cel bierzemy…

ISIS znowu straszy. Tym razem bojownicy grożą chrześcijanom, którzy Boże Narodzenie postanowią spędzić w Watykanie. To Watykan bowiem ma być celem terrorystów.

Na propagandowym kanale ISIS pojawił się plakat z napisem „świąteczną krew”. Przedstawia on zamaskowanego dżihadystę prowadzącego BMW w kierunku Bazyliki Świętego Piotra, gdzie papież Franciszek odprawia Mszę św. 

 

Na siedzeniu obok kierowcy leżą karabin i plecak. Kierowca korzysta z nawigacji satelitarnej i jedzie z dużą prędkością.

 

ISIS przyznało się do wielu śmiertelnych ataków w Europie w tym roku – w tym w Manchesterze i Londynie. Bojownicy często także grozili papieżowi Franciszkowi, zwłaszcza w okresie poprzedzającym wielkie wydarzenia, w tym Boże Narodzenie.

 

W grudniu ubiegłego roku 12 osób zginęło, gdy terrorysta ISIS zabił kierowcę ciężarówki i wjechał TIR-em na świąteczny jarmark w Berlinie.

 

Źródło: mirror.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Już w pierwszych dniach prezydentury Trump zaczyna ratować życie. Ta decyzja oznacza, że setki tysiące nienarodzonych dzieci będzie mogło się narodzić!

Redakcja malydziennik

Historia prawie jak z "Księgi Dżungli". Drwale znaleźli dziewczynkę, która wychowywała się wśród…

Redakcja malydziennik

SĘDZI grożą dwa lata WIĘZIENIA! Mężczyzna złapał ją na…

Redakcja malydziennik
Ładuję....