CYWILIZACJA

Internauci okrzyknęli ją NAJPIĘKNIEJSZĄ KOBIETĄ ŚWIATA! Oceńcie sami! [FOTO]

Ta kobieta odznacza się niewątpliwie wyjątkową urodą. Hipnotyzujące oczy, pełne usta i nienaganna figura. To przyciągnęło ponad 600 tysięcy obserwujących na Instagramie. Mowa o Mari Pashaeva z Rosji, która została okrzyknięta przez Internautów najpiękniejszą kobietą świata.

Modelka  na bieżąco dzieli się na Instagramie oraz Facebooku swoimi nowymi zdjęciami. Rosyjskie media informują, że Mari Pashaeva ma na swoim koncie kilka kontraktów reklamowych.

Czytaj także: SZOK! Kobieta urodziła dziecko w kostnicy – 10 dni po swojej śmierci…

Dziewczyna często  podróżuje po świecie, gdzie bierze udział w sesjach fotograficznych. Kobieta  nazywana jest „żywą lalką barbie”, inni mówią natomiast, że jej uroda „jest anielska”. 21-latka pokazuję się też często w mediach społecznościowych, prezentując ekstrawagancki styl życia. W swoje urodziny pochwaliła się na Instagramie samochodem, który otrzymała jako prezent od swojego chłopaka.

Są również głosy, że kobieta wygląda nieco sztucznie. Odpowiedzią na ten komentarz może być zdjęcie gwiazdy bez makijażu. Na którym wygląda równie atrakcyjnie!

Poniżej kilka zdjęć rosyjskiej piękności:

Źródło: Wprost / Instagram

Komentarze

Zobacz także

Ojciec Tadeusz Rydzyk podbije rynek? Nowe przedsięwzięcie biznesmena

Redakcja malydziennik

To się musiało tak skończyć! Zanim wrzucisz do sieci zdjęcie dziecka, pomyśl dwa razy

Redakcja malydziennik

Sztokholm jest NAPRAWDĘ NIEBEZPIECZNY! Ofiara napadu została… ZDEKAPITOWANA

Ładuję....