POLITYKA

Instytut Matki i Dziecka (niestety zabijanego). Poznaj szokującą prawdę o działalności warszawskiej placówki

W 2016 roku w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie zabito poprzez aborcję 44 dzieci podejrzanych o chorobę. Na piątek 17 marca zapowiedziany jest protest w tej sprawie.

Informacje statystyczne na temat ilości aborcji dokonywanych w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie podał dyrektor placówki Tomasz  Maciejewski na wniosek Fundacji Pro – prawo do życia. W 2016 r. zabito  tam poprzez aborcję 44 dzieci podejrzanych o chorobę a w 2015 r. 33  dzieci. Ogółem przez ostatnie 10 lat uśmiercono w IMiD 216 dzieci.

Instytut Matki i Dziecka znany jest m.in. z wydawania pozytywnych opinii dotyczących produktów dla dzieci i kobiet w ciąży.  „Jak to możliwe, że instytucja, która chce wyznaczać standardy bezpieczeństwa, nie daje  własnym pacjentom prawa do urodzenia się?” – mówi Kinga Małecka-Prybyło z Fundacji Pro – prawo do życia. „To zwykła hipokryzja, do Instytutu 
Matki i Dziecka nie można mieć zaufania” – dodaje.

Na dzisiaj Fundacja zapowiedziała protest pod placówką. 

 

Źródło: Fundacja PRO

Komentarze

Zobacz także

PREZYDENT na dzisiejsze czasy! Wszędzie ZAMĘT, a Andrzej Duda wie co robić: staramy się czynić wszystko…

"To, że u nas nie doszło do spektakularnych, krwawych zamachów to wielkie szczęście, ale to również ciężka praca służb specjalnych". Teraz czas na ich wzmocnienie!

Redakcja malydziennik

Krystyna Pawłowicz nie ma wątpliwości. Niemcy mają w nosie pomoc uchodźcom, ich celem jest zniszczenie POLSKI!

Redakcja malydziennik
Ładuję....