CYWILIZACJA

Imigranci terroryzują Belgię. GRANATY wybuchają na ulicach!

To już trzecia detonacja granatów w Antwerpii. Belgijscy nacjonaliści domagają się reakcji na torrystyczne działania imigrantów.

Ostatnia detonacja miała miejsce w poniedziałek 22 lipca na Maasstraat w dzielnicy Berchem w Antwerpii (Belgia). Imigranci zdetonowali dwa granaty na ulicy. W rezultacie eksplozja uszkodziła sześć samochodów i dwa domy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Na pewno ich nie znasz! Sprawdzone sposoby na UKĄSZENIA komarów

 

W zeszłym tygodniu doszło do wybuchów w Willebroeck i Park Den Brandt. Federalna policja już zajmuje się tą sprawą. Nacjonalistyczne partie w Belgii domagają się twardego podejścia do sprawy i zwalczenia imigrantów.

 

 3 wybuchy granatów ręcznych w ciągu tygodnia w Antwerpii. Mafia prowokuje i rzuca wyzwanie policji w Antwerpii. Mafia narkotykowa chce pokazać, kto jest szefem. Ta partyzantka miejska musi się skończyć! Antwerpski Vlaams apeluje do rady miasta Antwerpii! #Twardepodejście – napisał na Twitterze Filip Dewinter.

 

Prawdopodobnie chodzi o wojny między gangami imigrantów. Werbują oni swoich ludzi już w szkołach podstawowych. Zajmują się handlem narkotykami i atakują ważne firmy i budynki w Antwerpii.

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze

Zobacz także

Przełomowa decyzja ANDRZEJA DUDY. Nauczyciele dostaną podwyżki!

Adam Gaafar

Uwaga, Niemcy dostarczyli nam ZABÓJCZE kurczaki, sprawdź, gdzie trafiły do dystrybucji!

Redakcja malydziennik

Nigdy nie zostawiaj dziecka samego w aucie. Ona zostawiła i przeżyła prawdziwy HORROR

Redakcja malydziennik
Ładuję....