WYDARZENIA

Imigranci terroryzują Belgię. GRANATY wybuchają na ulicach!

To już trzecia detonacja granatów w Antwerpii. Belgijscy nacjonaliści domagają się reakcji na torrystyczne działania imigrantów.

Ostatnia detonacja miała miejsce w poniedziałek 22 lipca na Maasstraat w dzielnicy Berchem w Antwerpii (Belgia). Imigranci zdetonowali dwa granaty na ulicy. W rezultacie eksplozja uszkodziła sześć samochodów i dwa domy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Na pewno ich nie znasz! Sprawdzone sposoby na UKĄSZENIA komarów

 

W zeszłym tygodniu doszło do wybuchów w Willebroeck i Park Den Brandt. Federalna policja już zajmuje się tą sprawą. Nacjonalistyczne partie w Belgii domagają się twardego podejścia do sprawy i zwalczenia imigrantów.

 

 3 wybuchy granatów ręcznych w ciągu tygodnia w Antwerpii. Mafia prowokuje i rzuca wyzwanie policji w Antwerpii. Mafia narkotykowa chce pokazać, kto jest szefem. Ta partyzantka miejska musi się skończyć! Antwerpski Vlaams apeluje do rady miasta Antwerpii! #Twardepodejście – napisał na Twitterze Filip Dewinter.

 

Prawdopodobnie chodzi o wojny między gangami imigrantów. Werbują oni swoich ludzi już w szkołach podstawowych. Zajmują się handlem narkotykami i atakują ważne firmy i budynki w Antwerpii.

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze

Zobacz także

Najgroźniejszy polski gangster wychodzi na wolność po 20 latach. Jest się czego bać?

Adam Gaafar

Celebryta Dariusz K, b. mąż Edyty Górniak, pójdzie na sześć lat do więzienia. Zapadł prawomocny wyrok

Redakcja malydziennik

Wielkanoc na gruzach. Sytuacja w Syrii nadal tragiczna, ale ludzie nie tracą nadziei

Redakcja malydziennik
Ładuję....