ARCHIWUM

Ile za miejsce parkingowe pod kościołem? Tam proboszcz domaga się konkretnych stawek!

Parafia pw. św. Zygmunta w Łosicach uznała, że osoby parkujące pod plebanią powinny uiścić konkretną opłatę za korzystanie z parkingu. Stawki raczej nie są wygórowane.

W centrum Krakowa opłata za 20 minut parkowania wynosi złotówkę. A pod kościołem w Łosicach pod Siedlcami 2 dziesiątki różańca. Cennik parkingu parafialnego zawisł na ścianie plebanii. Trzeba przyznać, że stawki nie są wygórowane, a opłacający sam sobie przynosi korzyść.

 

"Od dzisiaj parking przy plebanii będzie płatny!!! Cennik obowiązujących stawek poniżej. Nie dotyczy uczestników niedzielnej mszy św." – w czwartek napisano na profilu społecznościowym parafii pw. św. Zygmunta w Łosicach.

 

Zasada niemal jak na każdym parkingu – im dłużej stoisz, tym bardziej się opłaca. Krótkie postoje oznaczają większe opłaty. Ale w tym przypadku można tylko zyskać życie wieczne. To na pewno dobry interes dla obu stron.

 

Oczywiście na parkingu obowiązują zniżki – dla rowerów i motocyklów, a także dla studentów. "Studenci 50% zniżki. ALE w czasie sesji 200 % normy" – napisał prowadzący profil parafii na Facebooku.

 

A wy jak myślicie, to dobra idea?

Źródło: Facebook/ MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Uchodźcom z krajów muzułmańskich Polacy mówią zdecydowane NIE [SONDAŻ]

Redakcja malydziennik

Jak się robi doktrynalną rewolucję w Kościele, czyli gotowanie żaby po katolicku!

Redakcja malydziennik

Co to był za poród! Na świat przyszły TROJACZKI, ale…

Redakcja malydziennik
Ładuję....