CYWILIZACJA

Ich życie to CUD. A ich mama liczy na kolejny!

Mama bliźniaczek syjamskich Safy i Marvy modli się o cud! Chciałaby, aby jej córki nie tylko żyły, ale i mogły funkcjonować oddzielnie. Ich przyszłość wciąż jest jednak niejasna.

Safa i Marva urodziły się w styczniu, i choć lekarze ostrzegali, że w ich stanie mogą nie przeżyć (bo większość dzieci zrośniętych głowami umiera krótko po porodzie), to dziewczynki wciąż żyją. Powód jest bardzo prosty. Mają one wyjątkowe szczęście bowiem każda z nich ma oddzielny mózg. Lekarze przyznają, że ich rozdzielenie jest możliwe, ale niezmiernie trudne.

 

Ich mama, wraz z całą rodziną, modlą się o to, by dokonał się kolejny cud. – Prosimy Boga, aby okazał miłosierdzie, i by dokonał się cud – mówi wuj dziewczynek Muhammad Sadaqat. I dodaje, że cała rodzina bardzo je kocha. Lekarze nie są jednak pewni, co powinni zrobić. Początkowo mówili o operacji, jednak teraz przekonują, że byłaby ona niezmiernie trudna. Rodzina jednak wciąż trwa na modlitwie.

Źródło: LifeNews/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Ciągle nie wiadomo, czy Tomasz Gollob odzyska czucie w nogach. Na diagnozy jest jeszcze za wcześnie

Redakcja malydziennik

To będzie piekło na ziemi. Nadciągają afrykańskie upały!

W leki zaopatruj się w tych aptekach! Lewactwo przypuściło atak na placówki, w których nie sprzedaje się pigułki "dzień po"

Ładuję....