CYWILIZACJA

HORROR! Ludzkie ciała w koszach na śmieci, umierające kobiety. To codzienność w Wielkiej Brytanii!

To zwyczajny aborcyjny horror. W klinikach Marie Stopes International, jednego z największych aborcyjnych koncernów w Wielkiej Brytanii fragmenty ciał zabitych dzieci wyrzucane są do ogólnie dostępnych koszy na śmierci, a aborcji dokonuje się nawet na kobietach, które nie wyraziły na to zgody.

Nie, nie jest to propaganda obrońców życia, ale smutne fakty, które zostały ujawnione przez brytyjskie służby państwowe. Z ich raportu wynika, że w niektórych z klinik inspektorzy znaleźli w koszach na śmieci części abortowanych dzieci. A jakby tego było mało… część z kobiet poddawano aborcji, mimo braku ich zgody, a nawet braku możliwości wyrażenia przez nich takiej woli. Mowa o osobach chorych psychicznie, które aborcji poddawano przymusowo. Taka decyzja jest absolutnie niezgodna z regułami brytyjskiego prawa.

 

Ale to nie wszystko. Standardy medyczne także pozostawiały wiele do życzenia. Instrumenty, którymi zabijano dzieci nie były regularnie sterylizowane, a w klinikach było brudno co ogromnie zwiększało ryzyko okołoaborcyjnych zakażeń. W niektórych z klinik aborcjami zajmowały się pielęgniarki i asystenci medyczni, a nie lekarze. Kliniki Marie Stopes International fałszowały także dokumentację medyczną, a także… procedury bezpieczeństwa. 

 

Efekt? Liczne śmierci po zabiegach przeprowadzanych w tych klinikach aborcyjnych. Ich przyczyny także były często ukrywane, ale nie da się nie dostrzec, że jeśli śmierć kobiety następuje kilka godzin po aborcji w klinice MSI i to na skutek wykrwawienia, to niemal pewną jej przyczyną jest… aborcja.

Źródło: LifeNews

Komentarze

Zobacz także

Wspierania finansowe Planned Parenthood jak wspieranie finansowe nazistowskich obozów śmierci. Amerykański kaznodzieja ostro do córki Busha

Policja zatrzymała ucznia w szkole! Pies policyjny znalazł w jego plecaku…

Redakcja malydziennik

UWAGA! Dobra wiadomość! Wąchanie rozmarynu poprawia pamięć nawet o 75%

Ładuję....