RELIGIA

Homoseksualna parafia i homoseksualista stawiani za wzór przez biskupa!

Homoherezja podnosi głowę.

W diecezji San Diego biskup Robert McElroy stawia za wzór postawy otwartej na „społeczność LGBTQ” szefa duszpasterstwa młodzieży w parafii św. Jana, który nie tylko jest aktywnym homoseksualistą, ale też pracuje w organizacji, która wspiera „małżeństwa” osób tej samej płci i „święcenia” kobiet.

 

– To bardzo dobra rzecz – mówi o działalności homoseksualisty w parafii św. Jana Ewangelisty. I podkreśla, że cała parafia jest wzorem dla innych wspólnot jego diecezji. 

 

Kłopot polega tylko na tym, że parafia ta proponuje przystępowanie do Komunii świętej wszystkich. Rozwodnikom w ponownych związkach, osobom w związkach niesakramentalnych, a nawet homoseksualistom w stałych związkach. A wszystko pod hasłem „nowoczesnej mszy”, do której każdy ma dostęp. To również trudno uznać za podejście katolickie.

 

Odpowiedzialny za młodzież w tej parafii Aaron Bianco działa zaś w organizacji Call to Action, która zupełnie otwarcie wzywa do celebrowania małżeństw homoseksualnych, święcenia kobiet, a także występuje przeciwko rzekomej opresji Kościoła wobec homoseksualistów i innych mniejszości seksualnych. 

Źródło: LifeSiteNews

Komentarze

Zobacz także

Gądecki: nie modlimy się za męczenników, modlimy się za…

Redakcja malydziennik

Nie zapominaj, by zawsze … swoje dzieci! Tej rady Papieża nie można pominąć!

Redakcja malydziennik

Kto zmienia świat? Ci, którzy mają dzieci a nie rzeczy. Arcybiskup Chaput jedzie bez trzymanki!

Redakcja malydziennik
Ładuję....