WYDARZENIA

„Homoseksualizm to tragedia” – powiedział biskup. Chcą go skazać za szerzenie nienawiści rasowej!

– Homoseksualizm to tragedia – powiedział prawosławny metropolita Pireusu Serafin. I za tę wypowiedź jest ścigany przez władze greckie, bowiem ich zdaniem nawoływał w ten sposób do nienawiści rasowej i głosił rasizm.

Absurd? Jasne, że tak. Ale to się właśnie wydarzyło. Prawosławny metropolita Pireusu wystąpił w telewizyjnym show i tam powiedział kilka – politycznie niepoprawnych tez. 

 

– Homoseksualizm jest tragedią. Seksualną tragedią. To aberracja psychiczna – podkreślał, ostro atakując także homoseksualnych kapłanów. 

 

Gdy doszedł do momentu, że porównał homoseksualizm do zoofilii i pedofilii prowadzący zaczął oponować. – Jak można tak mówić – mówił. Chwilę później zadzwonił nauczyciel, który zaczął protestować przeciwko słowom biskupa. A metropolita zdecydował się przerwać swoją wypowiedź.

 

Jednak na tym afera się nie skończyła. Organizacje gejowskie, a także lewicowa większość parlamentarna chce bowiem ukarania biskupa. Za co? Za głoszenie nienawiści i dyskryminacji rasowej. I aż trudno nie zadać pytania, czy w Grecji homoseksualizm jest rasą?

Źródło: Greekreporter.com

Komentarze

Zobacz także

„Jest czas rodzenia i czas umierania”. Komu służy bardzo późne macierzyństwo?

Redakcja malydziennik

Nie masz pracy? Nie martw się! Zobacz kogo możesz poprosić o pomoc, a praca znajdzie się od razu! I to jaka!

Redakcja malydziennik

Czy idealne małżeństwo to filmowy mit? Poznaj pięć cech idealnego męża i żony

Redakcja malydziennik
Ładuję....