CYWILIZACJA

„Homoseksualizm to tragedia” – powiedział biskup. Chcą go skazać za szerzenie nienawiści rasowej!

– Homoseksualizm to tragedia – powiedział prawosławny metropolita Pireusu Serafin. I za tę wypowiedź jest ścigany przez władze greckie, bowiem ich zdaniem nawoływał w ten sposób do nienawiści rasowej i głosił rasizm.

Absurd? Jasne, że tak. Ale to się właśnie wydarzyło. Prawosławny metropolita Pireusu wystąpił w telewizyjnym show i tam powiedział kilka – politycznie niepoprawnych tez. 

 

– Homoseksualizm jest tragedią. Seksualną tragedią. To aberracja psychiczna – podkreślał, ostro atakując także homoseksualnych kapłanów. 

 

Gdy doszedł do momentu, że porównał homoseksualizm do zoofilii i pedofilii prowadzący zaczął oponować. – Jak można tak mówić – mówił. Chwilę później zadzwonił nauczyciel, który zaczął protestować przeciwko słowom biskupa. A metropolita zdecydował się przerwać swoją wypowiedź.

 

Jednak na tym afera się nie skończyła. Organizacje gejowskie, a także lewicowa większość parlamentarna chce bowiem ukarania biskupa. Za co? Za głoszenie nienawiści i dyskryminacji rasowej. I aż trudno nie zadać pytania, czy w Grecji homoseksualizm jest rasą?

Źródło: Greekreporter.com

Komentarze

Zobacz także

PILNE! Kolizja w Krakowie. Sprawcą wypadku premier Beata Szydło

Adam Gaafar

Zakonnica pedofilka. Ofiary doszły do głosu

Redakcja malydziennik

Pojmała go już policja, ale wcześniej rozpowszechniał pornografię i sam ją tworzył. Z udziałem własnego dziecka

Ładuję....