WYDARZENIA

Homo-Potter, czyli gejowska propaganda w „Harrym Potterze” J.K. Rowling

Pop-kultura jest doskonałym narzędziem homo-propagandy. I Harry Potter nie jest niestety wyjątkiem. J.K. Rowling zapowiada, że w najnowszym filmie, będącym prequelem serii o młodym czarodzieju, pojawią się wątki gejowskie.

Relacje homoseksualne przedstawione oczywiście, jako fantastyczne i dobre, mają się pojawić między głównymi bohaterami filmu „Fantastic Beasts and Where to Find Them”. I nie powinny być one zaskoczeniem, bowiem już w 2007 roku Rowling przekonywała, że dla niej Albus Dumbledore, mistrz i mentor Harry’ego Pottera jest… gejem. W filmie, o którym mowa Dumbledore będzie przedstawiony w młodości, a relacje homoseksualne będą tam przedstawione w głębszej formie.

Serie książek, a później filmów o Harrym Potterze od dawna krytykowali ludzie Kościoła. Zmarły niedawno, wybitny egzorcysta o. Gabriel Amorth i papież emeryt Benedykt XVI zwracali uwagę na to, że seria ta może mieć negatywny wpływ na dzieci i młodzież i przygotowywać je do przyjęcia rozmaitych form okultyzmu. Teraz widać, że J.K. Rowling i jej promotorzy chcą wykorzystywać filmy dla młodzieży do promocji homoseksualizmu.

TPT/LifeSiteNews

Źródło: Life Site News

Komentarze

Zobacz także

Pierwsza po wojnie taka budowla w Polsce. Powstaje w Łodzi

Redakcja malydziennik

VIDEO: Nastolatka ZEPCHNĘŁA koleżankę z MOSTU! Teraz DZIEWCZYNA usłyszała WYROK!

M. A.

NIESAMOWITE! Zaśpiewali hymn średniowieczny na niemieckim dworcu i …. ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....