WYDARZENIA

HIT SIECI! Oto zdjęcie zakończonego egzaminu prawa jazdy! NAPRAWDĘ MOCNE!!!

Zdjęcie z placu manewrowego kaliskiego WORD-u błyskawicznie rozchodzi się w sieci. Nieudany egzamin praktyczny zakończył się wjechaniem w zarośla tuż obok budynku ośrodka.

Egzaminy na prawo jazdy wiążą się ze sporym stresem, ale dobrze przygotowany kandydat na kierowcę, obsługę auta powinien mieć w małym palcu. Odpowiedzialni za to są instruktorzy, którzy w ramach kursu dzielą się wiedzą teoretyczną i praktyczną. Decyzja o gotowości do egzaminy to poważna sprawa i naszym zdaniem instruktor, który podpisuje dokumenty o zakończonym kursie powinien mieć pewność, że dany kierowca nie będzie stanowił zagrożenia.

W tym przypadku nie wiemy, czy doszło do awarii auta, czy też winny był „czynnik ludzki”, ale samo zdjęcie wygląda komicznie. Auto w połowie zaparkowane w zaroślach rosnących na trawniku wokół budynku trafiło tam wprost z placu, gdzie odbywają się egzaminy praktyczne na prawo jazdy. W tle widać kilka samochodów egzaminacyjnych, a także fragment stanowiska do parkowania lub jazdy po łuku.

sfg/kalisz.pl

Komentarze

Zobacz także

Rok 2016 był "strasznym rokiem". Wciąż nie wiemy jak długo to potrwa

Redakcja malydziennik

Zgubiła TOREBKĘ z 25 tysiącami ZŁOTYCH! Zgadnij, co ZROBIŁ znalazca!?

M. A.

Ta wypowiedź niemieckiego hierarchy to wstyd dla Kościoła

Redakcja malydziennik
Ładuję....