WYDARZENIA

Historia prawie jak z "Księgi Dżungli". Drwale znaleźli dziewczynkę, która wychowywała się wśród…

Do niecodziennego odkrycia doszło w Indiach. Miejscowi drwale natrafili w lesie na dziewczynkę, która wychowywała się wśród… małp. Według relacji dziecko zachowywało się jak zwierze. Gdy drwale próbowali się do niej zbliżyć, małpy ich odpędziły. Potrzebna była interwencja policji.

Na dziewczynkę natrafiono w styczniu. Była naga i wychudzona, nie potrafiła mówić. Jej wiek oszacowano na 10-12 lat. Została przewieziona do szpitala w mieście Bahrajcz w stanie Uttar Pradeś w północnych Indiach – informuje agencja Associated Press. Dziecko zachowywało się jak zwierzę. Biegało na czworaka, jadło biorąc żywność ustami z podłogi. Po terapii zaczęła chodzić normalnie i jeść rękoma – poinformowali lekarze. – Wciąż nie potrafi mówić, ale rozumie, co się mówi do niej i nawet się uśmiecha – powiedział jeden z nich.

 

Na dziewczynkę natrafili w lesie drwale i zaalarmowali policję. Jeden z funkcjonariuszy powiedział w czwartek agencji AP, że dziewczynka bardzo dobrze czuła się w towarzystwie małp. Gdy drwale próbowali się do niej zbliżyć, małpy ich odpędziły. Potrzebna była interwencja policji. Gdy jeden z policjantów zaczął wołać dziewczynkę, małpy rzuciły się na niego. Zdołał jednak chwycić dziecko i uciec policyjnym samochodem.

 

Policja stara się teraz ustalić, kim jest dziewczynka i kiedy, w jakich okolicznościach, znalazła się w lesie.

Źródło: fakt24.pl

Komentarze

Zobacz także

UWAGA RODZICE! Zabierzcie dzieciom … pentagramy!

Dzieci przeznaczone na śmierć. Nawet jeśli przeżyją aborcję, to nikt ich nie będzie ratować…

Redakcja malydziennik

Nie 60 a „tylko” 35 milionów dziewczynek zabija się rocznie w Chinach. Seks-selekcja zabija nadal

Redakcja malydziennik
Ładuję....