POLITYKA

Hejt na katolików. Znana trenerka padłą właśnie jego ofiarą

Znana trenerka Ewa Chodakowska na swoim fanpage’u na Facebooku zamieściła wpis związany z przeżywaniem Świętego Triduum Paschalnego, dodając cytat Jana Pawła II. Za ten wpis spotkała ją jednak fala hejtu ze strony jej „fanek”. Nie brakowało jednak też komentarzy jak najbardziej pozytywnych.

Dziś, w Wielki Piątek, Ewa Chodakowska zamieściła na Facebooku wpis, w którym przywołała takie słowa św. Jana Pawła II:

„Życzę wam wszystkim, drodzy bracia i siostry, byście przeżywali to Triduum sacrum, czwartek, piątek, Wielką Sobotę, wigilię paschalną, a potem Wielkanoc, coraz głębiej. Przeżywali, ale także dawali świadectwo. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!”.

 

Obok zamieściła wizerunek Chrystusa na Krzyżu. Za ten wpis znana trenerka zetknęła się z niemałą falą hejtu i krytyki. „Co Ty Ewka nie wspierasz kobiet w walce o ich prawa, ale wrzucasz jakiś katolicki bełkot?” – czytamy w jednym z komentarzy pod postem Chodakowskiej. Trenerka na niektóre komentarze starała się odpowiadać.  

 

Były też komentarze pozytywne: Brawo Ewa! ""🙂 Gratuluję Ci silnej wiary w Pana Jezusa Chrystusa zwłaszcza w tych czasach….tym postem niechcący obnażyłaś czym jest tolerancja w naszym kraju....

Źródło: Telewizja Republika, Facebook/Ewa Chodakowska

Komentarze

Zobacz także

Gęsiarka i Żyrandol, czyli gdzie podziały się kosztowności z Pałacu Prezydenckiego z czasów Komorowskiego? Sprawa jest w prokuraturze!

Redakcja malydziennik

Wojna wisi w powietrzu? Ostre spięcie na linii USA – Korea Płn. "Spotka ich ognień i gniew"

Redakcja malydziennik

Kukizowcy chcą zmienić konstytucję! Zobacz co chcą dopisać!

Redakcja malydziennik
Ładuję....