POLITYKA

Hanna Gronkiewicz-Waltz uciekła z Polski?

– Pani prezydent nie będzie na dzisiejszej sesji, bo jak wiemy, jest na wakacjach, choć istnieje teoria, że wiedziała co się święci i po prostu uciekła z kraju – powiedział dziś na antenie TVP Info Oskar Hejka, warszawski radny z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Dziś Rada Miasta Warszawy zbiera się na nadzwyczajnej sesji dotyczącej m.in. afery reprywatyzacyjnej. Na sesji nie pojawi się prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 

– Pani prezydent nie będzie na dzisiejszej sesji, bo jak wiemy, jest na wakacjach, choć istnieje teoria, że wiedziała co się święci i po prostu uciekła z kraju – powiedział w TVP Info Hejka. – Zobaczymy, jaka jest prawda, bo może się okazać, że pani prezydent już z tych wakacji nie wróci, bo będzie wiedziała, że po powrocie może ją czekać tylko i wyłącznie wycieczka do Wrocławia – dodał.

 

To właśnie wrocławska prokuratura zajmuje się aferą reprywatyzacyjną w stolicy. Dziś do prokuratury doprowadzeni zostali trzej kolejni zatrzymani w związku z afera, w tym Gertruda J.-F., która podpisała decyzję o zwrocie kamienicy przy ul. Noakowskiego 16 w Warszawie mężowi pani prezydent Gronkiewicz-Waltz.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Kenia: Za używanie foliowych torebek SUROWE kary! Zobacz jakie!

Redakcja malydziennik

Czy Jezus był … żonaty?

Lewica pokazała "kulturę dziczy". Pawłowicz mocno o liderach antyrządowych manifestacji

Ładuję....