WYDARZENIA

Gwałcona przez wujka 10-latka urodziła dziecko. Dziewczynka nie jest tego świadoma, powiedziano jej, że…

Nad ranem w czwartek czasu polskiego w Indiach 10-letnia dziewczynka urodziła dziecko za pomocą cesarskiego cięcia. Sąd nie zgodził się na aborcję, gdyż o fakcie ciąży dowiedziano się w 32 jej tygodniu.

W czwartek 4.52 czasu polskiego, a o 9.22 w Indiach w Chandigarh 10-letnia dziewczynka urodziła córkę za pomocą cesarskiego cięcia. Nieletnia matka jest nieświadoma tego faktu. Powiedziano jej, że wybrzuszenie, które miała spowodowane jest wielkim kamieniem w jej brzuchu.

 

Noworodek na 2,5 kg, obie dziewczynki czują się dobrze. BBC podaje, że dziewczynka twierdzi, iż była gwałcona wielokrotnie przez jej wujka w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie.

 

Jej ciążę odkryto dopiero miesiąc temu, kiedy narzekała na ból brzucha. Zabrano ją wtedy do szpitala, a lekarze na miejscu stwierdzili przyczynę bólu. Indyjski Sąd Najwyższy odmówił pozwolenia na aborcję ze względu na zbyt zaawansowaną ciążę – była wówczas w 32 jej tygodniu. Według specjalistów było by to zbyt ryzykowne.

Źródło: bbc.com

Komentarze

Zobacz także

Holenderscy uczniowie uczą się MUZUŁMAŃSKIEJ modlitwy! Indoktrynacja idzie pełną parą! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Czy chrześcijanin ma prawo zabijać podczas wojny? Dowiedz się!

Redakcja malydziennik

Przerażające! Kolejna zbrodnia na żywo na Facebooku

Redakcja malydziennik
Ładuję....