POLITYKA

Godek: Zabijanie ludzi ze względu na stan zdrowia to zwykłe barbarzyństwo

Gościem Aleksandra Wierzejskiego porannej rozmowy w Telewizji Republika była Kaja Godek, pełnomocnik inicjatywy #ZatrzymajAborcję. – Projekt jest bardzo krótki. Usunięcie punktu, który odpowiada za 96 proc. aborcji w Polsce. To krok do przodu w naszej cywilizacji. Powinniśmy mieć wszelkie prawa, również to najważniejsze, prawo do życia – mówiła.

Czarne Marsze

– To były przedsięwzięcia marketingowe. Pani, która wymyśliła Czarne Marsze to specjalistka od PR-u. Później chełpiła i lansowała się w lewicowych mediach. Pamiętam jak próbowano w 2017 wskrzesić Czarne Marsze, jednak nie bardzo im się to udało –  mówiła Godek.

 

Kod genetyczny gwarantem kiedy pojawia się życie

– Jest dokładnie przeciwnie, jak próbuje nam wmówić lewa strona. Wczoraj na sali sejmowej pojawiły się osoby, które negowali ten fakt. Jak popatrzymy, w którą stronę idzie lewicowa propaganda na zachodzie, dostrzeżemy analogie wśród tych środowisk w Polsce. Stoimy na stanowisku, że nikt nie powinien decydować o życiu innych – relacjonowała Kaja Godek.

– Co ciekawe, 95 proc. osób z zespołem Downa jest zadowolonych ze swojego życia – dodała.

 

Złożony projekt

– Projekt jest bardzo krótki. Usunięcie punktu, który odpowiada za 96 proc. aborcji w Polsce. Zabijanie ludzi ze względu na stan zdrowia to zwykłe barbarzyństwo. To krok do przodu w naszej cywilizacji. Powinniśmy mieć wszelkie prawa, również to najważniejsze, prawo do życia.

 

Coraz łatwiejsze pozyskiwanie poparcia

– Mieliśmy relacje od ludzi, którzy zbierali podpisy w tym roku. Mówili, że to najłatwiejsza zbiórka w ich życiu. Wystarczyło jasno przedstawić o co nam chodzi, o co walczymy. W Polsce dyskusja o aborcji się zakończyła. Pozostała formalność o zapisie prawa do życia wśród dzieci chorych – podsumowała.

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Kijowski kłamał. Żył jak pączek w maśle z pieniędzy KOD-u

Redakcja malydziennik

Marszałek Sejmu prosto z mostu: Nie chce używać Straży Marszałkowskiej, ale …

Redakcja malydziennik

Minister Waszczykowski w Monachium. SPRAWDŹ o czym będzie rozmawiał

Redakcja malydziennik
Ładuję....