POLITYKA

Genderowcy uważają, że ludzi to idioci, którym można wmówić wszystko, nawet to, że mężczyzna może mieć…

Było już o tym, że mężczyźni zachodzą w ciążę i rodzą dzieci, a także o tym, że mogą karmić piersią. To teraz zwolennicy gender przekonują, że mogą także miesiączkować. Jak równość, to równość. A co?

Powiedzmy sobie szczerze, wcale nie chodzi o żadnych normalnych mężczyzn, bo ci miesiączkować nie mogą. Nie mają macicy, nie mają takich narządów płciowych jak kobieta, więc doświadczenie menstruacji jest im obce.

 

Zwolennicy gender mają na myśli kobiety, które poczuły się mężczyznami, z wyglądu zewnętrznego się do nich upodobniły, ale narządy płciowe i cały cykl mają jak najbardziej kobiecy. Dlatego też przy pomocy rysunkowego tamponu z oczkami próbują przekonywać, że mężczyźni także mają okres. I to jest najnormalniejsze pod słońcem.

 

„Toni Tampon”, bo tak został nazwany rysunkowy tampon służący do urabiania społeczeństwa,to bohater książeczki do kolorowania dla najmłodszych dzieci. Ustami swojego twórcy przekonuje, że żyjemy w przerażających czasach i czas postawić temu tamę. Te przerażające czasy to oczywiście takie, które uważają pewne zjawiska fizjologiczne za domenę wyłącznie kobiet. A przecież nie można z góry narzucać płci, każdy sam sobie może ją określić według własnego upodobania. W świecie gender, trans, i Bóg wie jeszcze jakim wszystko więc stoi na głowie.

 

„Toni Tampon” wykorzystywany jest także do tego, by stopniowo zacierać różnice między mężczyznami a kobietami. Na co zdroworozsądkowo myślący ludzie zgodzić się nie mogą: „"Toni tampon" to kolejny znak, że Ameryka stała się narodem głupców” – komentują. I trudno się z nimi nie zgodzić.

 

 

Źródło: lifesitenews.com

Komentarze

Zobacz także

O krok bliżej do rozwiązania tajemnicy katastrofy Tu 154… Do silnika maszyny dostały się…

Redakcja malydziennik

Dziennikarskie śledztwo „Newsweeka”. Renata Grochal odkryła, że katolicy się…

Największe zagrożenie dla Polski czai się ze wschodu. Musimy być na to gotowi!

Redakcja malydziennik
Ładuję....