CYWILIZACJA

Gender totalnie niszczy dzieci w szkole. W Kanadzie pytają 10-latków o … orientację seksualną!

Szkoła staje się miejscem narzucania genderowej ideologii nawet tak małym dzieciom – alarmują rodzice.

Grupa broniąca praw rodziców w Kanadzie poinformowała, że otrzymała niepokojące doniesienia nt. pewnej ankiety, którą przeprowadzono wśród uczniów klas 5. i 6. szkoły podstawowej w Yorku. Tanya Granic-Allen ze Stowarzyszenia Rodziców Edukacji Początkowej cytuje list jednej z mam dziecka uczęszczającego do szkoły w Yorku, w którym informuje ona o ankiecie zawierającej m.in. pytania o "orientację seksualną" oraz o to, czy dzieci otrzymują "wiadomości o charakterze seksualnym" drogą internetową.

"To co jest w tym najbardziej niepokojącego to fakt, że rodzice w ogóle nie zostali powiadomieni o przeprowadzaniu tego typu ankiety. Odbyła się ona w czasie zajęć lekcyjnych, online i bez jakiegokolwiek udziału rodziców. (…) Jest rzeczą nie do zaakceptowania, aby przedstawiać dzieciom tak ideologicznie wypaczone pytania o podobne kwestie, bez jakiejkolwiek konsultacji czy nawet obecności rodziców" pisze kobieta w liście.

Ankieta o nazwie "Klimat szkoły" została wprowadzona do szkół przez kanadyjski rząd jako obowiązkowa w 2012 roku. Miała ona na celu wychwytywać przypadki nękania lub dyskryminacji wśród uczniów szkół publicznych, miało to przyczynić się do zwiększania bezpieczeństwa w państwowych placówkach. Tymczasem liberałowie, pod wpływem środowisk LGBT postanowili dopisać do niej dodatkowe pytania wyłącznie w kwestiach dotyczących sfery seksualnej.

I tak uczniowie liczący 10 i 11 lat byli zmuszeni odpowiedzieć w ankiecie na pytanie o to jakiej są płci. Zamiast jednak standardowego wyboru dwóch kwadracików, dostali do wyboru kilka alternatyw. Mogli zaznaczyć, że są: „mężczyzną”, „kobietą”, „zróżnicowani płciowo”, „nie identyfikujący się z żadną płcią” lub „innej płci”.

"czytaj_dalej_tv_republika_09"

Źródło: swiato-podglad.pl

Komentarze

Zobacz także

Nie do wiary! Dziewczyna sprzedaje WODĘ, którą MYŁA swoje…

Redakcja malydziennik

Powtórka z historii. W Niemczech stanie nowy pomnik Karola Marksa. Niemieckie media nawet nie nazywają go KOMUNISTĄ

Polska celebrytka w rozpaczy! Joanna Krupa napisała, że zmarł jej…

Adam Gaafar
Ładuję....