CYWILIZACJA

Gejowska szopka, a w niej… "Módlcie się, aby Jezus przebaczył to świętokradztwo!”

Rzymskokatolicki biskup Providence, Rhode Island, potępił „gejowską szopkę”, w której nad małym Jezusem czuwa dwóch ubranych na różowo Józefów. "Módlcie się, aby Jezus przebaczył to świętokradztwo!" – wezwał hierarcha.

"Właśnie natknąłem się na zdjęcie przedstawiające narodzenie Chrystusa w wersji gejowskiej. Widać na nim dwóch Józefów ubranych na różowo, którzy czuwają nad Dziecięciem Jezus. Jakież to smutne, że ktoś uważa, że to ​​jest OK, czy że to jest zabawne” – napisał na Facebooku bp Thomas J. Tobin.

 

"Módlcie się za tych, którzy to zrobili, za ich zmianę serca,. Módlcie się, aby Jezus przebaczył to świętokradztwo, ten atak na wiarę chrześcijańską" – dodał.

 

Zdjęcie, które tak zbulwersowało hierarchę, pochodzi z twitterrowego konta działacza LGBT Camerona Esposito, który w zeszłym tygodniu podzielił się tym obrazem i napisał: "Naszym dwóm sąsiadom, Józefom, narodziło się dziecko”.

 

To nie pierwszy taki „wyskok” środowisk homoseksualnych. Także w zeszłym roku tezus przedstawiany był w towarzystwie homoseksualnych rodziców. Kalifornijski artysta Mark Thaler sprzedawał ozdoby choinkowe dla homoseksualistów, które przestawiały Jezusa z dwoma Józefami lub z dwoma Maryjami. Ostro wtedy zareagowali konserwatyści. Prezes Christian Concern, Andrea Williams, oskarżyła Thalera o udział w "bluźnierczej próbie przepisania historii Bożego Narodzenia".

 

"Te dekoracje są desperacką i absurdalną próbą udawania, że ​​związki homoseksualne są czyste i święte. Bluźnierczo przedstawiają Pana Jezusa, który jest wychowywany przez homoseksualną parę. Jak daleko posuną się środowiska  LGBT, by normalizować swoje zachowanie?" zapytała.

 

Williams oskarżyła także działaczy gejowskich, że interesują się jedynie własną ideologią, a nie dobrem dzieci. "Boski projekt jest przeznaczony dla dzieci, które dorastają razem z mężczyzną i kobietą  jako rodzicami. Pan Jezus został wychowany w ten sposób, i to jest najlepsze dla dzieci” – mówiła.

Źródło: christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Zostałam zgwalcona, wszędzie słyszałam aborcja, aborcja, aborcja. Urodziłam. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie

Redakcja malydziennik

To się dzieje w Holandii: przez banki spermy jeden człowiek ma niewiarygodną liczbę dzieci!

Redakcja malydziennik

Hidżab, burka, czy nikab? Barbie wprowadza nowy kanon ubioru dla lalek

Redakcja malydziennik
Ładuję....