CYWILIZACJA

Gdy urodził się im syn z Zespołem Downa prosili Boga, by go uleczył. Teraz wychowują dziewięcioro takich dzieci. – To dla nas przywilej. Każdy powinien mieć dziecko z Zespołem Downa!

Kiedy Dave’owi i Jane Daulton po raz pierwszy usłyszeli, że ich syn Tommy ma Zespół Downa prosili Boga, by ten go uzdrowił. Ale kilka tygodni później zobaczyli, jak wartościowe jest życie ich dziecka.

Tommy miał sześć tygodni, gdy przeżył zatrzymanie krążenia. Rodzice w drodze do szpitala kilkakrotnie go reanimowali. – Kiedy walczysz o życie swojego dziecka, uświadamiasz sobie jego wartość, dociera do Ciebie, jakim cudem jest jego życie – opowiada Dave i dodaje, że od tego czasu są szczęśliwi z tego, jakie jest ich dziecko.

 

Ale to nie koniec tej historii. Pięć lat później zainspirowani życiem swojego syna, a także snem, w którym rodziło im się kolejne dziecko z Zespołem Downa, państwo Daulton zdecydowali się przyjąć kolejne dzieci z tą genetyczną wadą. Jedno z nich zmarło po kilku miesiącach, ale reszta nadal tworzy rodzinę. Obecnie rodzinę tworzy dziewięcioro adoptowanych dzieci Dualtonów (wszystkie mają Zespół Downa) i pięcioro biologicznych.

 

– To dla nas przywilej. Myślę, że każdy powinien mieć dziecko z Zespołem Downa – mówi Jane Daulton w rozmowie z Christian Broadcast Network. A zaraz potem dodaje: „są cztery miliardy chrześcijan na świecie i dwieście milionów sierot. A zatem nie powinno być żadnej sieroty na świecie”.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Dziewczyna podzieliła się swoimi KONSERWATYWNYMI poglądami w internecie. Została za to publicznie…

Redakcja malydziennik

Masz problem ze snem? Budzisz się w nocy? KONIECZNIE dowiedz się co to OZNACZA!

Redakcja malydziennik

Ten środek kosztuje zaledwie 3 złote! To prawdziwy pogromca komarów

Adam Gaafar
Ładuję....