CYWILIZACJA VIDEO

Francuzki PROTESTUJĄ. Będą paradować NAGO przed komandosami w…(WIDEO)

We Francji rozgorzał spór o prawo do noszenia muzułmańskiego stroju kąpielowego. Stanowi to kontrowersję związaną z higieną, a także indywidualnymi poglądami na kobiecość. Dlatego Francuzki protestują.

W Grenoble w regionie Owernia-Rodan-Alpy rozgorzał spór o noszenie na basenach burkini -stroju przeznaczonego dla muzułmanek i kobiet z innych kultur, których religia zabrania odsłaniania wielu części ciała – odsłania tylko dłonie, stopy i twarz. Francuzki protestują przeciwko tym strojom.

W ostatnią niedzielę grupa kilkunastu kobiet ubranych w burkini protestowała w basenie, który zakazał noszenia islamskich strojów kąpielowych zgodnych z szariatem. W ramach odpowiedzi na to grupa przeciwniczek zorganizuje w najbliższą niedzielę nagi protest przed komandosami w burkini.

 

CZYTAJ TAKŻE: BRUTALNA TRAGEDIA! Motocyklista stracił NOGĘ, uderzając o…(WIDEO)

 

 W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkie obywatelki przywiązane do wartości Republiki, aby stanęły nago przed komandosami w burkini! Razem zrzućmy szlafroki! Niech żyje sekularyzm nieskrępowany! – apelują w mediach społecznościowych przeciwniczki burkini.

 

Francja zmaga się z tematem islamskich strojów kąpielowych od 2016 r., kiedy zakazano ich na publicznych plażach wzdłuż Francuskiej Riwiery. Ten zakaz został później obalony przez francuski Sąd Najwyższy w tym samym roku.

 

 

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl/ foto Facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Szokujące doniesienia z Barcelony: zamachowców mogło być dużo więcej!

Redakcja malydziennik

ZOBACZ jak demon zaatakował młodą dziewczynę!

Redakcja malydziennik

Czy to koniec imigracji przez Morze Śródziemne? Włosi nie wpuścili statku Lekarzy bez granic

Redakcja malydziennik
Ładuję....