ARCHIWUM FOTO WYDARZENIA

(FOTO) SPROFANOWAŁ pomnik papieża Jana Pawła II! Katolicy oburzeni, padły GROŹBY

Mężczyzna oblał farbą pomnik Jana Pawła II. Teraz ktoś wysyła mu groźby.

Mężczyzna oblał czerwoną farbą pomnik Jana Pawła II. Oskarża się go o zniszczenie pomnika i obrazę uczuć religijnych. Katolików oburzył ten akt profanacji. Ponadto okazało się, że mężczyzna zaczął otrzymywać sms-y z groźbami. W jednym z nich było napisane: „Ty k… jeb.., patrz się za siebie, bo będziesz miał kosę”.

 

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia na torach. WEPCHNĄŁ matkę z dzieckiem prosto pod POCIĄG!

 

W rezultacie sąd zdecydował, że kolejna rozprawa toczona przeciwko 38-letniemu mieszkańcowi Starogardu Gdańskiego nie będzie już jawna. Sędzia obawia się, że na rozprawie może dojść do zakłócenia spokoju publicznego.

 

To w styczniu tego roku mężczyzna pomazał czerwoną farbą stojący przy ulicy Hallera w Starogardzie Gdańskim pomnik Jana Pawła II. Monument szybko pomogli wyczyścić działacze Kukiz’15 i kibice trzecioligowego klubu piłkarskiego KP Starogard.

 

Choć niektórzy popierają akt profanacji. Twierdzą, że pomazanie farbą miało na celu zwrócenie uwagi na wady papieża. Chodzi im m.in. o ukrywanie lub ignorowanie istnienia pedofilii w Kościele.

 

 

 

Źródło: onet.pl / foto Facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Takiej paranoi dawno nie było! Posłowie PO i Nowoczesnej zapowiadają pomoc kierowcy fiata, który spowodował wypadek premier Szydło

Redakcja malydziennik

ALARM!!! Biura PO w całej Polsce zagrożone zamachami!

Redakcja malydziennik

Lech Wałęsa strzelił sobie w kolano publikacją dokumentów. Interesuje się nim już ABW

Redakcja malydziennik
Ładuję....