POLITYKA

Feministki żądają ukarania poseł Pawłowicz. Czy to próba zamknięcia ust prawicowym politykom?

Krystyna Pawłowicz we właściwy sobie sposób skomentowała strajk kobiet i towarzyszące mu imprezy, m.in. akcję "Wiedźmy w Warszawie". Feministki poczuły się urażone i żądają ukarania posłanki.

W wywiadzie dla portalu Fronda.pl, Krystyna Pawłowicz tak komentowała Strajk Kobiet i towarzyszące mu imprezy "’Wiedźmy” urządzają happeningi i wygłupy, bo na nic innego ich intelektualnie nie stać" (…)  To są często osoby niedoinformowane, również na skutek pewnego słabego jeszcze poziomu edukacji w Polsce" – mówiła.  Trudno się z posłaną nie zgodzić, szczególnie po obejrzeniu relacji z tej feministycznej imprezy. 

 

Tymczasem ta wypowiedź nie spodobała się środowiskom feministycznym, które w internecie zbierają podpisy pod petycją o ukaranie Krystyny Pawłowicz  "Poseł Pawłowicz nazywając Polki ulicznicami i wykolejonymi obraziła godność kobiet i taka kobieta-poseł nie może reprezentować parlamentu. Składam wniosek o ukaranie poseł Pawłowicz" – czytamy na stronie petycji.

 

Pani poseł wyraziła swoją opinię, do czego ma pełne prawo. A może feministki chciałyby pozbawić wolności wypowiedzi tych wszystkich, którzy nie przyklaskują ich wulgarnym i demonicznym imprezom? 

Źródło: rp.pl

Komentarze

Zobacz także

To już przesada! Aktywiści LGBT sprofanowali wizerunek MATKI BOŻEJ!

Adam Gaafar

OTO współczesna plaga: Bałagan seksualny! ZOBACZ!

Poseł Paweł Kukiz do redaktora wp.pl – "Sikora, zmień nazwisko na Głuptak…"

Redakcja malydziennik
Ładuję....