WYDARZENIA

Feministki zachęcają ofiary huraganów do zabijania dzieci. Ona daje kobietom nadzieję. Abby Johnson jest niesamowita!

Abby Johnson, była dyrektor kliniki aborcyjnej, dziś jedna z najbardziej znanych obrończyń życia na świecie organizuje pomoc dla kobiet, ofiar huraganów, które czekają na narodzenie dziecka. W przeciwieństwie do feministek i ruchów aborcyjnych nie proponuje im jednak zabicia dziecka.

Planned Parenthood zbiera pieniądze dla kobiet, ofiar huraganu Harvey, które chcą dokonać aborcji. Podobną zbiórkę w 2005 roku dla ofiar huraganu Katrina robiła Abby Johnson. Od tego czasu sporo jednak w jej życiu się zmieniło. Dziś już nie namawia kobie do aborcji, tylko chce im dać prawdziwą pomoc. 

 

Abby i jej współpracownicy zorganizowali zbiórkę, w wyniku której zgromadzili  22 968 pieluch, 38 409 chusteczek i 1170 butelek, a także mleko, mieszanki mleczne, kaszki i żywność dla niemowląt. 

 

"Naprawdę chcemy pomóc kobietom, które ucierpiały w wyniku huraganu. Kiedyś myślałam, że pomocna dla nic może być bezpłatna aborcja. Myliłam się. Zamiast radości, dodałam im rozpaczy. Teraz więc chcę dać im coś pozytywnego, dobrego” – przekonuje Abby Johnson. 

 

„Szczodrość ludzi na terenie całego kraju była zdumiewająca" – mówi Johnson. „Zebraliśmy mnóstwo pieniędzy i przedmiotów, które trafiły do osób poszkodowanych”.

Źródło: LifeSiteNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Handel ludźmi, seks i skóry. PIEKŁO NA ZIEMI. Kobiety w Indiach i Nepalu sprzedają swoją skórę, aby mieć za co żyć.

W polskiej bazie wojskowej zginął człowiek, to nie były ćwiczenia!

Redakcja malydziennik

Sąsiedzi są w szoku! Kobieta wyrzuciła noworodka z 17. piętra

Adam Gaafar
Ładuję....