CYWILIZACJA

Faceboook zablokował katolicki fanpage!

Facebook zablokował katolicki fanpage Strefa Chwały Festiwal. Społecznościowy portal był ostatnio ostro krytykowany za zapędy cenzorskie, ale miały one kontekst polityczny, a nie religijny – informuje gosc.pl.

Fanpage obserwowało już 5 tys. internautów. Strefa Chwały Festiwal odbywa się w lecie. Co roku przybywa na festiwal około 700 młodych osób. Na festiwalu pojawiają się również znani artyści plastycy, muzycy, dziennikarze, aktorzy, sportowcy, organizatorzy rożnych wydarzeń kulturalnych, liderzy wspólnot oraz wiele całych rodzin.

"Powodem zablokowania miało być naruszenie regulaminu, ale nie wiadomo, na czym miało ono polegać. Administrator strony Andrzej Dubiel jest zdumiony. Podkreśla, że nie było na niej treści politycznych, chyba, że za treść polityczną uznać link do tekstu opublikowanego na popularnym portalu, a mówiącego o nadaniu  prezydentowi Andrzejowi Dudzie honorowego obywatelstwa Starego Sącza – miasta, z którego wywodzi się rodzina prezydenta i w którym odbywa się Strefa Chwały Festiwal" – czytamy na gosc.pl.

Facebook rządzi!

Źródło: gosc.pl

Komentarze

Zobacz także

Islamistów nie powstrzymał nawet Franciszek: w Egipcie znów giną Koptowie

Tragedia na torach. WEPCHNĄŁ matkę z dzieckiem prosto pod POCIĄG!

Redakcja malydziennik

Dwójka dzieci to za mało. Inaczej Polsce wkrótce grozi MASOWE WYMIERANIE

Ładuję....