ARCHIWUM

Facebook zablokował konto Miriam Shaded. Powód?

Prezes Fundacji Estera Miriam Shaded opublikowała na swoim Facebooku seksualne groźby jakie dostała od jednej osoby z komentarzem "Aha… Panowie, i co ja mam takiemu pokojowemu muzułmaninowi odpisać?". I opublikowała jego dane. Po czym Facebook zablokował jej konto na 30 dni.

Miriam Shaded dostała niedawno bardzo wulgarne komentarze/posty od pewnej osoby o ksywie Osama J., który napisał m.in. "Wkrótce zrobię z ciebie większą dz…ę niż teraz jesteś i każdy będzie mógł ci r…ć i l…a za darmo" czy "K…wo jedna jak Cię tylko dorwę to będzie twoja d…a biedna". 

 

Prezes Fundacji Estera postanowiła upublicznić groźby na Facebooku i podała również dane tej osoby z komentarzem: "Aha… Panowie, i co ja mam takiemu pokojowemu muzułmaninowi odpisać?". 

 

Po czym w dniu dzisiejszym Miriam Shaded napisała: – To skandal! Moje konto na Facebooku zostało zablokowane na 30 dni z zupełnie niezrozumiałych dla mnie powodów, a komentarz, w którym nie było nic niestosownego, usunięty. Jako powód podano "naruszenie standardów społeczności". Przez te działania nie mam żadnego kontaktu z osobami, które piszą do mnie z zagranicy. To było jedno z podstawowych narzędzi mojej pracy. Co więcej FB nie informuje o blokadzie osób próbujących się ze mną skontaktować, przez co mogą one odnieść wrażenie, że ignoruję ich sprawy. Moja praca została więc kompletnie sparaliżowana".

 

Oto jak Facebook reaguje!

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Za takich rzeczników dziękujemy! "Niemcy są jedynym realnym rzecznikiem polskiego interesu narodowego" – poznaj kuriozalny wpis Jana Hartmana

Redakcja malydziennik

Imigranci gwałcili i mordowali kobiety na łodzi! Co najmniej 26 ofiar w wieku…

Redakcja malydziennik

Dzieje się! Muzułmanie nawrócą się w sposób, którego nikt się nie spodziewa. ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....