ARCHIWUM

Ewie Chodakowskiej antykatolicki hejt nie straszny. BRAWO!

Ewa Chodakowska nie przejęła się falą nienawiści i właśnie wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie krzyża. "Chrystus Zmartwychwstał!! Alleluja!!" – tak trenerka, której fanpage śledzą ponad dwa miliony użytkowników, podpisała fotografię. Post polubiło kilkanaście tysięcy osób.

"Jestem pełen podziwu za wpis o zmartwychwstaniu na fb. Wspaniała postawa w tych naprawdę trudnych czasach" – napisał jeden z internautów. "Gratuluję postawy! Alleluja!" – komentuje inny. "Widzę, że Pani się nie poddaje naciskom! SUPER" – pisze Artur. "Nie jestem jakoś wielce wierząca, ale cieszę się Ewo, że trzymasz sie swoich wartości i się nie poddajesz! Mi żadne krzyże nie przeszkadzają. Twój profil, Twoje poglądy, szanuje i śledzę dalej" – komentuje Ewelina. "Dumna jestem, że są takie kobiety jak Ty Ewo" – to opinia Katarzyny.

Popularna trenerka opublikowała też post, w którym tłumaczy swoją postawę i komentuje zamieszanie wokół religijnych zdjęć: 

"Muszę przyznać, ze jestem bardzo zaskoczona całym zamieszaniem związanym z moim piątkowym postem i moimi odpowiedziami na nietolerancyjne komentarze..

Od zawsze deklarowałam, ze jestem katoliczką, a każdy mój post był i jest przepełniony wartościami w jakich zostałam wychowana" – napisała Ewa Chodakowska

..

Źródło: wp.pl, Facebook/Ewa Chodakowska

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Jeśli masz te krople w domu – jak najszybciej pozbądź się ich!

Redakcja malydziennik

Tak bardzo chciała tulić to dziecko… Śmierć jednak przyszła za wcześnie

Redakcja malydziennik

Dlaczego on ich ZABIŁ?! Rośnie liczba ofiar, a rodzina i służby mówią wprost:

Redakcja malydziennik
Ładuję....