POLITYKA

Ewie Chodakowskiej antykatolicki hejt nie straszny. BRAWO!

Ewa Chodakowska nie przejęła się falą nienawiści i właśnie wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie krzyża. "Chrystus Zmartwychwstał!! Alleluja!!" – tak trenerka, której fanpage śledzą ponad dwa miliony użytkowników, podpisała fotografię. Post polubiło kilkanaście tysięcy osób.

"Jestem pełen podziwu za wpis o zmartwychwstaniu na fb. Wspaniała postawa w tych naprawdę trudnych czasach" – napisał jeden z internautów. "Gratuluję postawy! Alleluja!" – komentuje inny. "Widzę, że Pani się nie poddaje naciskom! SUPER" – pisze Artur. "Nie jestem jakoś wielce wierząca, ale cieszę się Ewo, że trzymasz sie swoich wartości i się nie poddajesz! Mi żadne krzyże nie przeszkadzają. Twój profil, Twoje poglądy, szanuje i śledzę dalej" – komentuje Ewelina. "Dumna jestem, że są takie kobiety jak Ty Ewo" – to opinia Katarzyny.

Popularna trenerka opublikowała też post, w którym tłumaczy swoją postawę i komentuje zamieszanie wokół religijnych zdjęć: 

"Muszę przyznać, ze jestem bardzo zaskoczona całym zamieszaniem związanym z moim piątkowym postem i moimi odpowiedziami na nietolerancyjne komentarze..

Od zawsze deklarowałam, ze jestem katoliczką, a każdy mój post był i jest przepełniony wartościami w jakich zostałam wychowana" – napisała Ewa Chodakowska

..

Źródło: wp.pl, Facebook/Ewa Chodakowska

Komentarze

Zobacz także

Ten Niemiec groził, że pozabija wszystkich Polaków. Teraz tłumaczy się przed sądem

PILNE! Czy nie da się powstrzymać globalnej katastrofy?

Redakcja malydziennik

ALE SONDAŻ! PiS nokautuje wszystkich!

Redakcja malydziennik
Ładuję....