WYDARZENIA

Ewa Chodakowska spotkała na stacji OTYŁĄ rodzinę. Zobacz co ZROBIŁA!

Chodakowska

Ewa Chodakowska słynie ze swoich motywujących wpisów na Facebooku i Instagramie. Ale co jeśli może kogoś przy tym skrzywdzić?

Ewa Chodakowska odmienia losy wielu kobiet i mężczyzn z Polski i z zagranicy. Robi to m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych – publikuje zachęcające posty, filmiki, materiały treningowe i diety. Ostatnio spotkała na stacji benzynowej otyłą rodzinę i też nie omieszkała na to zareagować…

 

CZYTAJ TAKŻE: UPAŁ to nie koniec. Nadchodzi większe ZAGROŻENIE!

 

Ewa Chodakowska opublikowała kolejny film motywacyjny na swoim Instagramie. Ostro SKRYTYKOWAŁA w nim otyłą rodzinę. Film nosi tytuł “opierdziel od konia”, co świadczy o  dystansie Chodakowskiej do samej siebie, który ukazuje w każdym wpisie. W materiale wideo, twierdzi że nigdy nie była ofensywna wobec osób borykających się z nadwagą, jednak…

A dzisiaj na szybko opierdziel od konia. Nigdy osobie otyłej nie powiedziałam, że jest gruba. Zawsze mówię: Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na to, co ląduje na twoim talerzu, nie truj się – mówi.

 

Wspomniała o sytuacji, którą sama zobaczyła na stacji – bardzo otyła rodzina zajda się hot-dogami- i apelowała, aby nie robić takiej KRZYWDY swoim dzieciom. Część fanów oburzyła się, że nie wolno tak krytykować i wskazywać palcami, bo to niegrzeczne. Chodakowska odpowiedziała:

 

 Czekaj, jak idziesz mostem i skacze samobójca, to nie zwracasz uwagi? Bo ja reaguję.

 

https://www.instagram.com/p/BzFpRaun-DD/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

 

Źródło: foto Facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Oto zamachowiec z Turku! Obecnie lekarze walczą o jego życie

Redakcja malydziennik

Skandal podczas Eurowizji. Wdarł się na scenę i …

I to jest postęp… Czy badanie krwi wykryje schizofrenię?

Redakcja malydziennik
Ładuję....