WYDARZENIA

Europa jest stracona. Trzeba stąd jak najszybciej uciekać

Hiszpania to „ośrodek islamistycznego terroru w Europie” – powiedział rabin Katalonii, Meir Bar-Hen, w wywiadzie dla Żydowskiej Agencji Telegraficznej. Jednocześnie zaapelował do Żydów, by opuścili Katalonię i przenieśli się do Izraela w związku z możliwością kolejnych zamachów w tym regionie.

„Żydzi nie są tu na stałe. Mówię członkom naszej wspólnoty: Nie myślcie, że jesteśmy tu na dobre. Zachęcam ich do kupowania nieruchomości w Izraelu. To miejsce jest stracone. Nie powtarzajcie błędów algierskich Żydów, wenezuelskich Żydów. Lepiej wyjechać stąd wcześniej, niż później” – zaapelował rabin.

 

Zdaniem Bar-Hena "radykalne odłamy" muzułmańskich wspólnot w północnej Hiszpanii są największym zagrożeniem dla Żydów.  Rabin przestrzegł jednocześnie, że islamskie grupy będą rosły w siłę i stanowić realne zagrożenie dla Żydów. Dlatego ci powinni jak najszybciej uciekać z Europy” „Europa jest bowiem stracona”. 

 

W Barcelonie mieszka ok. 15 tys. Żydów. W całej Hiszpanii jest ich ok. 45 tys.

Źródło: rp.pl, KAI

Komentarze

Zobacz także

Cudzoziemiec podejrzany o zabójstwo w Ełku NIE MIAŁ PRAWA pobytu w Polsce

Redakcja malydziennik

Tajne laboratorium, dziwny stworek i internet. Oto doskonały przepis na FAKE NEWSA. Tak doskonały, że aż interweniowała policja

Redakcja malydziennik

UWAGA!!! TO znacząco zwiększa RYZYKO NOWOTWORU!

Ładuję....