CYWILIZACJA

Dziewczynka podarła dokumenty rozwodowe rodziców. Nie przypuszczała, że spotka ją aż taka kara. PRZERAŻAJĄCE

Ośmioletnia dziewczynka z Chin, której dane nie są podawane do publicznej wiadomości, została przez ojca powieszona, po tym jak zrozpaczona rozwodem rodziców podarła dokumenty dotyczące tej sprawy.

Mała dziewczynka była zrozpaczona, kiedy dowiedziała się, że jej rodzice będą się rozwodzić. Żeby im w tym przeszkodzić i zwrócić ich uwagę na jej cierpienie, postanowiła podrzeć dokumenty rozwodowe. Kiedy jej ojciec zorientował się, co dziecko zrobiło, postanowił ją dotkliwie ukarać. Najpierw ją zbił. Powodem były nie tylko papiery rozwodowe, ale także fakt, że dzieko zbiło mu butelkę alkoholu. Następnie powiesił córkę na linie za domem, wszystko nagrał, a filmik przesłał matce dziecka. Chciał w ten sposób zrobić kobiecie na złość. 

 

Matka dziewczynki momentalnie powiadomiła policję o całym zdarzeniu i podała adres, pod którym miała znajdować się dziewczynka. Funkcjonariusze zdążyli ją uratować. Dziecko trafiło do szpitala. Jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

 

O ile stan fizyczny dziewczynki jest dobry, o tyle psychiczny wręcz przeciwnie. Jest ona teraz pod opieką psychologów, którzy próbują pomóc jej poradzić sobie z wielką traumą i krzywdą zadaną przez ojca.

 

Ojciec trafił za kratki. Grozi mu nie tylko więzienie, ale i odebranie praw rodzicielskich.  

Źródło: mirror.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Połknął 639 gwoździ! Lekarze dwie godziny walczyli o jego życie, nieoczekiwanie pomógł im…

Redakcja malydziennik

Wiemy kto stoi za podpaleniami wysypisk śmieci w Polsce! ZOBACZ!

Jeśli TAM pojechałeś lub pojedziesz, UWAŻAJ! Ewakuowano 10 tysięcy osób (WIDEO)

Redakcja malydziennik
Ładuję....