WYDARZENIA

Dziękujemy Williamowi i Kate! Dzięki nim wszyscy dowiedzieli się, że dziecko nienarodzone to też DZIECKO

Słyszałeś, że Kate spodziewa się kolejnego dziecka? To pytanie lotem błyskawicy obiegło media. Ludzie na ulicy, w sklepach i autobusach także żyli tą wiadomością. I nikt nie miał wątpliwości, że Royal Baby to dziecko, a nie zlepek komórek, płód czy nie wiadomo co.

To naprawdę wzruszające, że z powodu poczęcia dziecka książęcej pary, cały świat się ucieszył. To wzruszające, że tyle gazet poświęciło okładki temu wydarzeniu. Im bliżej porodu, tym emocje będą większe. Oczekiwanie bowiem na narodziny królewskiego potomka przynosi podniecenie, fascynację i radość. I słusznie, bo to jest powód do radości. 

 

Czy tak więc nie należałoby witać wszystkich poczętych dzieci. Wszystkich bez wyjątku, bez względu na status społeczny ich rodziców, bez względu na stan ich zdrowia? 

 

Każde dziecko jest księciem lub księżniczką. Każde potrzebuje miłości i szacunku. To jest najcenniejszy prezent. Cenniejszy niż wszystkie bogactwa Pałacu Buckingham. Wszyscy rodzice, biologiczni czy adopcyjni,  potrzebują społecznego wsparcia. Dlatego tak ważna jest zmiana społecznego nastawienia.

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

MASAKRA! Po cichu rozgrywa się tragedia w …

Wielka Brytania wydała zgodę na dziecko TROJGA rodziców

W tych spodniach możesz nie zostać wpuszczona do samolotu!

Ładuję....