POLITYKA

Dzięki Bogu. Pani Premier czuje się "zupełnie nieźle"

Rozmawiałem z premier Beatą Szydło, stwierdziła, że czuje się "zupełnie nieźle" – powiedział w sobotę szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Dodał, że szef ochrony premier przeszedł operację, jego stan jest dobry; drugi z poszkodowanych w wypadku funkcjonariuszy BOR wyszedł już ze szpitala.

"Chciałbym przekazać od pani premier, która mnie do tego upoważniła, podziękowania dla wszystkich tych, którzy, po pierwsze: martwią się o stan zdrowia pani premier, po drugie: wszystkich tych, którzy uczestniczyli wczoraj w akcji ratowniczej" – oświadczył szef MSWiA na konferencji prasowej.

 

"Pani premier stwierdziła, że czuje się zupełnie nieźle; jej samopoczucie też jest dobre; wszyscy mamy nadzieję, że bardzo szybko wróci do swoich obowiązków" – dodał minister.

 

Według Błaszczaka, który zapoznał się z informacją o stanie zdrowia oficerów Biura Ochrony Rządu, "szef ochrony pani premier przeszedł operację, zakończyła się sukcesem; jego stan jest dobry". Drugi z funkcjonariuszy BOR, kierowca samochodu, którym jechała pani premier, wyszedł już ze szpitala" – podkreślił szef MSWiA.(PAP)

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Tak zabija się Kościół. Niemiecki biskup likwiduje 96 procent parafii!

Redakcja malydziennik

Lech Wałęsa po raz kolejny wzywa do obrony i USUWA POSTA z Facebooka!

Mamy miejsce w Nowoczesnej dla Ryszarda Petru. Powinien zostać jej… Jednym z sześciu

Redakcja malydziennik
Ładuję....