CYWILIZACJA

Dziecięca lalka zamiast "mamo" powiedziało "ty s*ko!" do 2-letniej dziewczynki w dzień jej urodzin!

Rachael Horton była w szoku, gdy zorientowała się, że lalka zakupiona w sklepie sieci Argos używa brzydkich słów. Zabawka kupiona dla córki, zamiast mówić "mama" i "tata" rzuca wulgaryzmami.

Lalka miała być prezentem na drugie urodziny Arii. Dziewczynka odpakowała podarunek i włączyła lalkę, wtedy została powitana słowami "you b**ch!" ("ty s*ko!"). Chyba nie o taki prezent chodziło jej mamie.

 

"Gdy usłyszałam co mówi lalka byłam zszokowana" – komentowała na łamach "Birmingham Mail" Rachael Horton. "Szczególnie, że słowa, które padają z jej ust słychać bardzo wyraźnie." Matka natychmiast zwróciła się do przedstawicieli sieci, aby zareklamować kupioną za 34 funty zabawkę. Co więcej, zdaniem Horton jeśli pozostałe egzemplarze lalki zachowują się w podobny sposób to należy je wycofać ze sprzedaży. Jak się bowiem okazało nie ona pierwsza spotkała się z takim problemem…

 

"Brzmi jakby przeklinała", "mówi w jakimś obcym języku" – to tylko kilka komentarzy ze strony Argos. Jak widać to nie pierwszy taki przypadek. Przedstawicielka sieci zapewniła, że wszyscy klienci, którzy mieli do czynienia z przeklinającą lalką mogą spodziewać się wymiany towaru lub zwrotu pieniędzy.

Źródło: polishexpress.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Rozpędzony samochód wjechała w tłum ludzi w Los Angeles!

Nastoletni nekrofil zatrzymany. Zamordował dziewczynkę i wykorzystał jej zwłoki!

Adam Gaafar

Oto ile polska rodzina wyda na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia!

Redakcja malydziennik
Ładuję....