WYDARZENIA

Dwa razy pokonała RAKA, po czym wróciła do szpitala w którym ją wyleczono by…

Montana Brown ma 24 lata. W szpitalu dziecięcym w Atlancie (CHOA) pierwszy raz zmierzyła się z rakiem jako dwulatka. Nawrót choroby spotkał ją gdy miała 15 lat, wtedy powróciła do szpitala. Kuracje zakończyły się pełnym wyzdrowieniem! Obecnie wróciła do szpitala po raz trzecie, jednak tym razem już nie jako pacjentka! Niezwykła historia wspaniałej kobiety!

We wrześniu Montana Brown po raz trzeci przybyła do szpitala. Tym razem nie jako pacjentka a jako pielęgniarka, o czym poinformował na Facebooku sam szpital. We wpisie znajduje się informacja, że Montana spełniła swoje marzenie, bo zawsze chciała zostać pielęgniarką i opiekować się dziećmi. Post zebrał kilka tysięcy lajków i blisko 200 komentarzy.

 

Montana Brown również opowiedziała swoją historię na Facebooku. „Za każdym razem, kiedy ktoś mówił ‚Witamy w Dziecięcym” albo kiedy patrzyłam na moją plakietkę z logo CHOA, łzy napływały moi do oczu. Jestem tak oszołomiona tym niesamowitym życiem, jakie Bóg zdecydował się mi dać. Nawet przez milion lat nie przyszłoby mi do głowy, że w wieku 24 lat zrealizuję swoje największe i najbardziej szalone marzenie – pracę w szpitalu, gdzie byłam leczona jako dziecko/nastolatka. To jest wspaniałe i cudowne, i jestem TAK BARDZO podekscytowana” – napisała szczęśliwa kobieta.

 

Internauci byli poruszeni niesamowitą historią Montany i zasypali ją ciepłymi komentarzami. „Tak się cieszę z Twojego powodu. Wiem, że to jest miejsce, w którym chciałaś być i gdzie powinnaś być. Będziesz tak wielkim wsparciem dla personelu i błogosławieństwem dla rodzin. Potrafisz się wczuć i współczuć rodzinom w sytuacjach, z którymi one się zmagają. Powodzenia w tej nowej przygodzie!!” – napisała Allison Pyle Lloyd. 

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Komentarze

Zobacz także

No proszę! Cały świat pod wrażeniem polskiego fenomenu!

SENSACYJNE ODKRYCIE w Belgii: Biblioteczka sprzed 200 lat!

Redakcja malydziennik

Miało być miło i sympatycznie, a skończyło się wyrokiem… za GWAŁT

Redakcja malydziennik
Ładuję....