CYWILIZACJA

Dwa lata temu chciała zabić swoje dziecko, działała w gangu. Dziś… stoi przed klinikami aborcyjnymi i ratuje dzieci! NIE UWIERZYSZ, CO ZMIENIŁO JEJ ŻYCIE!

Mercedes Soto była zdecydowana na aborcję, gdy dwa lata temu zmierzała do kliniki Whole Woman’s Health w McAllen w Teksasie… Gdy już miała wejść do budynku aborcyjnej kliniki podeszła do niej kobieta…

… była nią wolontariuszka pro life, która przed klinikami próbowała, w ostatnim momencie odwieść kobiety od aborcji, proponując im inne rozwiązania. Ale tym razem ta rozmowa była inna. Soto usłyszała od wolontariuszki, że jest piękna, że jej dziecko będzie piękne…

 

– Ona mówiła do mnie, a ja starałam się jej nie słyszeć – wspomina kobieta. Jej życie, podkreśla, zdecydowanie nie było piękne. – Nigdy nie czułam się kochana. Uciekłam z domu, jako osiemnastolatka. Zaczęłam brać narkotyki, wstąpiłam do gangu. Chciałam gdzieś przynależeć, więc wybrałam gang. I chciałam, żeby ktoś był ze mną – wspomina kobieta i dodaje, że w jej życiu nie było nic dobrego. 

 

To spotkanie zmieniło jej życie. Mercedes Soto nie weszła wówczas do kliniki, nie zdecydowała się na aborcję. Kobieta urodziła chłopca, a teraz sama – często wraz z nim – staje nieopodal klinik i próbuje rozmawiać z kobietami, ratując życie kolejnych dzieci. Słowo ma moc, a Bóg jest wielki!

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

„Matka powinna cię abortować!. Oto język miłości zwolenników aborcji. Tak nękają obrońców życia!

Redakcja malydziennik

Oto najbardziej wytrzymałe zwierzę na Ziemi. Może żyć bez jedzenia, na dnie Rowu Mariańskiego i…

Adam Gaafar

Wandale zniszczyli antyaborcyjny samochód. Tak boją się PRAWDY!

Redakcja malydziennik
Ładuję....