CYWILIZACJA

Dresiarze NAPASTOWALI 13-latkę w autobusie! Jej ojciec nauczył ich rozumu! FILM

Pan Mariusz z Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) wobec bezradności policji, postanowił sam odnaleźć i ukarać dwóch dresiarzy, którzy napastowali w autobusie jego 13-letnią córkę i jej koleżanki. Ojciec dziewczynki nakręcił filmik, na którym młodociani idioci w workach pokutnych na głowach przepraszają za swoje wybryki. Filmik stał się hitem w sieci!

Post ten kieruje do wszystkich "pajacow" którzy myślą że są bezkarni i karma ich nie dotyczy. – zaczął swój wpis na facebooku ojciec napastowanej dziewczynki.

Chłopaki fajnie się bawili i myśleli że wszystko im ujdzie na sucho, a tu Zonk. Zajęło mi trochę czasu i energii żeby ich znaleźć, ale w dzisiejszych czasach internetow i fb. wszystko jest możliwe. Z drugiej strony to lepiej że zajęło mi to trochę czasu bo gdybym znalazł ich wcześniej to dla nich nie było by tak słodko. – konkluduje pan Mariusz.

 

Więc "MACHO" Jeżeli zamierzacie" podrywać" dziewczyny, kobiety w chamski sposob i wbrew ich woli musicie liczyć się z konsekwencjami. Pomyślcie o tym że to są czyjeś córki, siostry może matki. Maja braci, ojców ktorzy dobiorą się wam do dupy i mogą być mniej humanitarni. – kończy swój wpis tata nastolatki.

Poniżej cały wpis pana Mariusza i filmik z przeprosinami.

 

 

Źródło: facebook.com / Super Express

Komentarze

Zobacz także

Masakra! Londyn wprowadza politykę dwojga dzieci! Osoby wierzące protestują!

Redakcja malydziennik

Wystarczy jeden KROK, a skończysz w głębokiej DZIURZE na dnie morza! Topią się tam nawet RATOWNICY!

Czy Facebook ma POCZUCIE HUMORU? Zobacz, JAK zareagował na MEMA, na którym…

M. A.
Ładuję....