VIDEO WYDARZENIA

Dramatyczny wypadek na Mazowszu. AUTO LECIAŁO W POWIETRZU! (WIDEO)

wypadek

Kamery monitoringu pod Piasecznem na Mazowszu zarejestrowały straszliwe sceny. Zderzyły się ze sobą dwa pojazdy. A jedno auto prawie staranowało ludzi przed sklepem!

Wypadek miał miejsce we wtorek 25 czerwca przy sklepie w Piasecznie.Mało brakowało, a „koziołkujące”  auto staranowałoby ludzi stojących przed sklepem. Ponadto okazało się, że 22-letni sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu. Miał we krwi około pół promila.

 

CZYTAJ TAKŻE: Kryzys na linii Polska- Rosja. Schwytano SZPIEGA!

 

Osoby stojące przed sklepem miały dużo szczęścia. Z pewnością dzięki szybkiej decyzji i refleksowi uniknęły śmierci. Mimo to w wypadku zostały ranne trzy osoby, ale przez lecące auto sytuacja mogła być bardziej tragiczna.

 

Widzę, że samochód koziołkuje w moją stronę. No i odruchowo oceniłem sytuację, w którą stronę odbiec. Stwierdziłem, że w prawo. No i dobrze wybrałem. Gdybym poleciał w lewo, samochód prosto we mnie by wleciał – powiedział jeden z mężczyzn stojących przed samochodem.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZgMR0G13YuQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0lA2fpNQ3A30eJZ3pxAgL8lNpJ8Fe3_JNgRmVR-1CDkQk08-5Miwxq0Yk

 

Źródło: polsatnews.pl

Komentarze

Zobacz także

Oto 5 ćwiczeń, które w cztery tygodnie zmienią twe ciało nie do poznania!

Redakcja malydziennik

Ach, co to był za ślub… Pan młody zdążył w ostatniej chwili… Nie, nie spóźnił się. Umiera

To europejskie państwo wymiera na naszych oczach. W tym roku urodzi się tam tyle dzieci ile w czasach… klęski głodu

Ładuję....