CYWILIZACJA

Dramatyczne dane WHO. I nie chodzi o połowę, ale o całość!

Ponad połowa aborcji na świecie jest „niebezpieczna” – oznajmili badacze ze Światowej Organizacji Zdrowia i proaborcyjnego Guttmacher Institute. A przy okazji ujawnili skalę gigantycznej rzezi.

Zacznijmy od przywołania oficjalnych danych WHO. Otóż ich zdaniem z ponad 55.7 miliona aborcji rocznie niemal połowa (czyli ponad 25 milionów) jest niebezpieczna. 

 

Tyle dane. A teraz komentarz. Otóż zacznijmy od twardej danej. Otóż w wyniku aborcji, według samej WHO, ginie rocznie 55.7 milina dzieci. To trochę mniej niż wszystkich mieszkańców Włoch (ponad 60 milionów) i trochę więcej niż wszystkich obywateli Hiszpanii (48 milionów). I to się dzieje, co roku.

 

Ale to nie wszystko. Otóż tak się składa, że opinia, że połowa z tych aborcji jest niebezpieczna, to zwyczajna bzdura. Wszystkie one są bowiem niebezpieczne. Co do jednej. A są one niebezpieczne, bo kończą się śmiercią dziecka (dla niego są nawet śmiertelnie niebezpieczne), bo niszczą psychikę kobiety i destruują życie społeczne. Na świecie mamy więc 55.7 miliona niebezpiecznych aborcji rocznie. I to jest skala problemu.

 

Tomasz P.  Terlikowski

Źródło: Bioethics.com

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Lada dzień dojdzie do wybuchu potężnego wulkanu!

Redakcja malydziennik

To nie żart! McDonald’s otwiera swój kierunek studiów w Warszawie!

Redakcja malydziennik

Dziś rocznica wyzwolenia byłego NIEMIECKIEGO obozu zagłady Mauthausen-Gusen. Tu MASOWO mordowano POLAKÓW!

Ładuję....