CYWILIZACJA

Dramat w Katowicach. Pociąg rozjechał kobietę!

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj rano na wysokości stacji kolejowej Katowice-Piotrowice. Pociąg Pendolino śmiertelnie potrącił młodą kobietę.

Jak informuje portal tychy24.net, do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 6 rano. Z relacji świadków wynika, że przez tory na wysokości stacji Katowice Piotrowice przechodziła młoda kobieta. Została ona potrącona przez pociąg Pendolino.

 

Koleje Śląskie poinformowały o wstrzymaniu ruchu na trasie Katowice – Tychy. – Ruch na odcinku Katowice Ligota – Tychy wstrzymany z powodu potrącenia osoby postronnej przez pociąg innego przewoźnika. Koleje Śląskie uruchamiają zastępczą komunikację autobusową – poinformowały Koleje Śląskie cytowane przez portal tychy24.net. Jak podaje Wirtualna Polska, pociągi dalekobieżne jeżdżą objazdami przez stacje Mikołów i Orzesze Jaśkowice.

 

Według informacji przekazanych przez Radio Piekary, ofiara została potrącona podczas przechodzenia w niedozwolonym miejscu. Na miejscu tragicznego wypadku pracują już służby. Nie wiadomo jeszcze, kiedy pociągi będą ponownie kierowane na trasy przewidziane w rozkładzie jazdy.

 

sk

Komentarze

Zobacz także

Tomasz Komenda spotkał się z … papieżem Franciszkiem !

Redakcja malydziennik

Sąd odbiera dziecko, bo jest „zbyt zniewieściałe”. Kto chłopakowi robi większą krzywdę?

Redakcja malydziennik

Skandaliczna sesja zdjęciowa 14-latek. Pokazały swoje…

Redakcja malydziennik
Ładuję....