ARCHIWUM

Doświadczymy APOKALIPSY NUKLEARNEJ? Kim Dzong Un przerzuca swoje siły na wschodnie wybrzeże!

Wschodnie wybrzeże Korei Północnej będzie miało wzmocnioną obronę i dodatkowe siły lotnicze. Agencja Yonhap dotarła do informacji potwierdzających przygotowanie ewentualnej zbrojnej odpowiedzi na przelot amerykańskich samolotów.

Nie chodzi nawet o przelot w strefie należącej do Korei Północnej. W zeszłym tygodniu USA przeprowadziły przelot grupy samolotów bombowych i myśliwców na wschód od Korei Północnej, nie wkraczając nawet w strefę ich wód. Pentagon podkreślił, że była to demonstracja opcji militarnych dla Donalda Trumpa.

 

Sprawa została nagłośniona w mediach, jak podaje agencja Yonhap z Południowej Korei, że demonstracja mogła zostać niezauważona przez Pjongjang. Wobec tego i agresywnej przemowy Donalda Trumpa w ONZ minister spraw zagranicznych Korei Północnej Ri Jong Ho oświadczył, że to USA wypowiedziało wojnę. Ostrzegł także, że amerykańskie bombowce przelatujące nawet w pobliżu wód Korei zostaną zestrzelone.

 

Z kolei Donald Trump zagroził Pjongjangowi, że ewentualnej wojny nie przetrwałby długo. Sytuacja jest reperkusją testów atomowych Korei Północnej a także sprawdzania zasięgu rakiet balistycznych średniego zasięgu.

Źródło: onet.pl

Komentarze

Zobacz także

Posadzili papieżowi papugę na ramię, a potem obdarowali go… NIE ZGADNIESZ CZYM! Cyrkowcy u Franciszka!

Redakcja malydziennik

Żonaci kapłani apelują: nie znoście celibatu!

Redakcja malydziennik

KONIECZNIE ZOBACZ jakie cuda miały miejsce w związku z Bożym Ciałem. NIESAMOWITE !

Redakcja malydziennik
Ładuję....