ARCHIWUM

Donald Trump w niebezpieczeństwie? ISIS wysyła mu pogróżki

Grupa hakerów powiązanych z ISIS ujawniła nazwiska i adresy osób, które w najbliższej przyszłości mają stracić życie z ręki „samotnego wilka”.

Na liście ujawnionej przez United Cyber Caliphate (UCC) zidentyfikowano ponad 8 tysięcy osób, w tym amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa. To pierwszy raz kiedy terroryści upublicznili nie tylko nazwiska, ale i adresy swoich potencjalnych ofiar.

 

W zeszłym roku terroryści wytypowali ponad 40 Amerykanów, którzy mieli powiązania z rządem. Następnie pojawiła się lista z nazwiskami 76 wojskowych, a także setek mieszkańców Nowego Jorku i Teksasu. Terroryści zapowiadali wówczas, że osoby te znajdą wszędzie.

 

Teraz poszli o krok dalej: „Mamy wiadomość dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, a przede wszystkim dla Waszego Prezydenta Trumpa. Wiedz, że nadal walczymy przeciwko tobie. Wiedz, że twoje kontrataki sprawiły, że jesteśmy silniejsi. UCC rozpocznie nowy krok w tej wojnie przeciwko tobie. Spodziewaj się wkrótce Insha Allah!" – ogłosili.  

Źródło: metro.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Pierwszy niemiecki numer "Charlie Hebdo". A na okładce… Będzie afera?

Redakcja malydziennik

KODomici krzyczą: "Ręce precz od grobów!”… Kaczyński odpowiada: „Polska zwycięży wbrew swoim zdrajcom"

Redakcja malydziennik

Trump się nie mylił: Szwedzi mają dość poprawności politycznej i głosują przeciw uchodźcom. Antyemigrancka partia plasuje się tuż za liderem

Redakcja malydziennik
Ładuję....