WYDARZENIA

Donald Trump jest mistrzem. Jednym ruchem dowiódł, że Planned Parenthood wcale nie chodzi o zdrowie kobiet. Ich interesuje tylko kasa!!!

Przywrócenie federalnych funduszy Planned Parenthood zaproponował Donald Trump. Jednak, aby stało się to możliwe aborcyjna organizacja musi spełnić jeden warunek. Zaprzestać przeprowadzania aborcji.

Prezydent podkreślił, że jest pro life i dlatego nie zamierza finansować aborcji. A, jakby tego było mało, dodał, podobną opinię prezentuje ogromna większość Amerykanów. Nie oznacza to jednak, że prezydent nie chce pomagać kobietom. – Jestem szczerze zainteresowany inwestowaniem we wspieranie zdrowia kobiet i zamierzam znacząco zwiększyć środki federalne na nieaborcyjne działania, takie jak badania antynowotworowe badania profilaktyczne – mówił prezydent. Zdaniem prezydenta ta propozycja to ogromna szansa dla organizacji, które rzeczywiście chcą pomagać kobietom.

 

Kłopot z Planned Parenthood jest taki, że ona nie chce pomagać kobietom, a jedynie zabijać ich dzieci. I dlatego szefowa Planned Parenthood Federation of America Cecile Richards odrzuciła propozycję prezydenta. – Zawsze będziemy uważać, że to kobiety, a nie politycy w Waszyngtonie, powinny decydować o rzeczach dotyczących ich życia i zdrowia – oznajmiła aborcjonistka. Trudno o mocniejszy dowód na to, że Planned Parenthood wcale nie chodzi o zdrowie kobiet, a o to, by kontynuować krwawy biznes, zabijania dzieci, a później handlowania ich zwłokami. Z interesem i zdrowiem kobiet nie ma to nic wspólnego.

 

Źródło: CatholicHerald.co.uk/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Uwaga na pigułkę śmierci! Pod żadnym pozorem jej nie przyjmuj i ostrzegaj przed nią innych

Redakcja malydziennik

Szwajcarzy chcą zakazać tego symbolu islamskiej ekspansji i zniewolenia. Mają już 100.000 podpisów

Redakcja malydziennik

70 zł na godzinę? „To minimum pozwalające na pokrycie podstawowych potrzeb” – Jura wprowadziła rewolucyjną zmianę

Redakcja malydziennik
Ładuję....