CYWILIZACJA

Dobra zmiana w szkole: deprawacja młodzieży zniknie z programu!

Pod płaszczykiem działań antydyskryminacyjnych za rządów PO do polskich szkół zawitała próba deprawacji młodzieży. Na szczęście wkrótce zniknie ze szkół.

Obecnie obowiązujące rozporządzenie dla szkół i placówek edukacyjnych zobowiązuje je do informowaniu o tym, jak przeciwdziałać dyskryminacji. Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało jednak do konsultacji projektowane nowe rozporządzenie.

 

Według informacji "Naszego Dziennika", w nowym dokumencie nie będzie już mowy o przeciwdziałaniu dyskryminacji – bowiem wbrew szczytnej nazwie, mogła otwierać furtkę do deprawacji młodzieży. MEN argumentuje zmiany potrzebą kształtowania postaw patriotycznych, obywatelskich, poczucia tożsamości, świadomości narodowej i kulturowej.

 

Obecne regulacje otwierały możliwość dla różnego rodzaju organizacji, które mogły wkraczać bezkarnie do szkoły i tam ideologizować dzieci – nawet bez pozwolenia rodziców. Ponadto MEN przestanie opłacać recenzentów, którzy dotychczas sprawdzali podręczniki pod kątem treści o charakterze dyskryminacyjnym.

Źródło: gazeta.pl

Komentarze

Zobacz także

CHROŃ swoje dziecko! Przeszło połowa niemowląt jest źle karmiona. Sprawdź, jak uniknąć błędów

HIT SIECI! Oto zdjęcie zakończonego egzaminu prawa jazdy! NAPRAWDĘ MOCNE!!!

To jest polska ATLANTYDA! Zatopieni między muzułmańskim społeczeństwem, Polacy do dziś żyją daleko od ojczyzny

Ładuję....